Přeskočit na obsah

Zásady ochrany osobních údajů

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním formuláře či kontaktováním uděluji v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění souhlas, aby společnost FBREALITY s.r.o., podnikající pod obchodní značkou FRANTIŠEK BABČICKÝ a FBREALITY.EU, zpracovávala a archivovala mé osobní údaje a souhlasím, že mnou odeslané osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktování, vytvoření obchodní nabídky a následného kontaktu.

Souhlas uděluji společnosti FBREALITY, s.r.o., IČ: 10875361 se sídlem Meduňková 606/42, Praha 10, jež je zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 348792 a zaměstnancům této společnosti, fyzickým osobám podnikatelům, kteří podnikají pod obchodní značkou FRANTIŠEK BABČICKÝ a FBREALITY.EU či doporučeným partnerům společnosti FBREALITY s.r.o., se kterými společnost FBREALITY, s.r.o. spolupracuje za účelem splnění požadavků, kvůli kterým vás kontaktuji.

Technický způsob zpracování dat
Vaše osobní údaje odeslané prostřednictvím kontaktního formuláře jsou uložené v  CRM systému webových těchto webových stránek a systému Business Booster, který je provozovaný společností Expanzia s.r.o., IČ: 24760111.

Tento souhlas je udělen pro všechny údaje uvedené ve formuláři, a to na dobu neurčitou. Udělení souhlasu je dobrovolné a jsem informován, že svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, žádat o vysvětlení, doplnění, opravu, a to prostřednictvím následujícího formuláře.