Přeskočit na obsah

Prodej nemovitosti v aukci

Aukčním prodejem navýším konečnou cenu za váš dům či byt v průměru o 7 %. Zajistím také veškeré navazující služby – propagaci nemovitosti, právní servis, prohlídky – a poradím s výběrem vhodného kupce.

✔ Férové jednání a jasné provizní podmínky

Díky aukčnímu systému si ze všech došlých nabídek zvolíte tu nejvýhodnější. A je jedno, zda se řídíte kupní cenou, termínem předání nemovitosti nebo rychlostí vyplacení částky.

Na rozdíl od dražby máte při výběru kupujícího volnou ruku. Poradím vám, podle jakých kritérií se řídit – konečné rozhodnutí je ale vždy na vás.

Jak prodej nemovitosti v aukci probíhá?

1. Příprava pravidel

Připravím závazné předpisy, podle kterých aukce proběhne. Společně se dohodneme, do jakého termínu budeme nabídky na nemovitost přijímat.

2. Stanovení ceny a propagace

Určím tržní hodnotu vaší nemovitosti, nechám ji zaměřit, natočit a nafotit a vytvořím pro ni úderný text. Propagaci domu nebo bytu zajistím přes realitní portály, celorepublikovou databázi Remax a sociální sítě.

3. Prohlídky a vyhodnocení aukce

Zájemce vaší nemovitostí provedu a od těch relevantních získám cenové nabídky. Po skončení aukce vám pomohu s jejich vyhodnocením a s výběrem kupujícího.

4. Prodej nemovitosti

Spojím se s výhercem aukce, vyřeším s ním podmínky financování a připravím veškeré dokumenty. Zajistím také komunikaci s úřady, právníky, bankami a předání nemovitosti.

Podmínky spolupráce a výše odměny

Aukčnímu prodeji předchází podepsání smlouvy o 3měsíční spolupráci s exkluzivitou. V případě zájmu lze smlouvu o měsíc prodloužit.

Provize za mé služby se pohybuje v rozmezí 4 až 5 % (+ DPH) z dosažené prodejní ceny. Vyplacení odměny je podmíněno úspěšným prodejem nemovitosti – pokud byt či dům neprodám, nic za mé ani výše zmíněné služby neplatíte.

Nikdy si neúčtuji podíl na zisku z dosaženého navýšení ceny aukcí. Tuto obchodní praktiku vnímám jako silně nekalou.

Vydělejte na prodeji své nemovitosti maximum

Pošlete mi zprávu přes tlačítko níže nebo mi zavolejte na +420 733 679 995. Do 24 hodin se vám ozvu zpět a probereme, jak vám mohu pomoci.