Přeskočit na obsah

Reference

Lenka Krobotová

Jiří Ptáčník

František Henzl

Přehrát video

Jaroslav Polák

Přehrát video

Martin Boháček

Lenka Chmelová

Přehrát video

Michal Jirásek

Přehrát video

Ing. Petra Hinková

Lucie Roubíčková

Přehrát video

Ivo Městecký

Přehrát video

Petr Kalina

Přehrát video

René Cvoreň

Pan Babčický nás zastupoval při prodeji domu. Svým profesionálním přístupem a vynikajícím přehledem realitního trhu docílil rychlý a velmi výhodný prodej naší nemovitosti. Byl vždy na příjmu a trpělivě odpovídal na všechny naše dotazy a vysvětloval všechny postupy, které směřovaly k uzavření smlouvy. Při taktním vyjednávání kladl náš zájem do popředí a svou pečlivost projevil i při vyjednávání s úřady. Opravdu jsme nemohli zvolit lépe. Děkujeme.
Kateřina Anagnostopoulou
8.1.2024
Pan Babčický je profesionál na svém místě s lidským přístupem, na kterého se můžete spolehnout. Excelentní prezentace nemovitosti, rychlé jednání a skvělá komunikace. Služeb pana Babčického jsme využili pro prodej bytu, a to k naší plné spokojenosti. Jednoznačně doporučuji! Děkujeme pane Babčický.
Ivan Rozhoň
29.11.2023
Pan Babčický nás opět nezklamal-jeho postup a komunikace byla naprosto profesionální, a zároveň vše probíhalo v klidu s nadhledem a citlivostí pro obě strany. Rozhodně doporučujeme.
Vlado Bohdan
21.11.2023
S panem Babcickym jsme resili koupi nemovitosti a urcite muzu doporucit.
Velice proaktivni v komunikaci smerem k nam i k prodavajicim, vzdy se snazil pomoct a vyjit vstric a vse popohanel, aby prodej probehl co nejvice hladce a rychle, a aby vsechny strany byly spokojeny.
Dekujeme
Zdeněk Šindýlek
9.11.2023
Spolupráce s panem Babčickým nebyla první a můžeme jen doporučit..Jeho služby jsou opravdu nadstandartní, kvalitní a rychlé. Perfektní komunikace a skvělé jednání.
Pavel Fintora
8.11.2023
Děkujeme za pomoc při koupi bytu. S panem Babčickým byla velmi příjemná spolupráce, měl realistický pohled na věc a bylo na něj spolehnutí. Rozhodně doporučuji!
Lucie Šindýlková
16.10.2023
Pan Babčický, je človek na svém místě.
Profesionální, zároveň vstřícný a velmi příjemný přístup.
Naše rodina je velmi vděčná.
Rozhodně doporučuji.
Yuliya Melnikova
23.8.2023
S panem Babčickým jsme měli již druhou zkušenost, poprvé prodej nemovitosti Pha 10 a podruhé pronájem domu Pha 9, obě byly vyřešeny profesionálně, bez zbytečných průtahů a k naší maximální spokojenosti. Pana Babčického určitě doporučujeme.
Petra Tříšková
14.8.2023
Naprostá spokojenost s panem Babčickým! Profesionál, který vždy milerád poradí, pomůže, je proaktivní a zvedne telefon. Doporučuji všem co chtějí rychle a pohodově prodat svoji nemovitost!
Pan Kašpárek
26.7.2023
Vše proběhlo naprosto v pořádku. Určitě bych makléře doporučil.
Karel Zeman
26.7.2023
"Pan F.Babčický je velice ochotný a schopný makléř. Měli jsme s ním již jednou náhodnou spokojenou zkušenost, proto jsme ho oslovili podruhé. Opět bezchybný výkon. Rychlost, ochota a fundovanost."
Zdeňka Vondrovská
18.7.2023
"Velmi profesionální práce. Pan Babčický mi dokonce pomohl s legalizací kanalizace a věcným břemenem od sousedů, aby mohla projít hypotéka. Za mě nadstandardní služby. Celkově dobrá příjemná komunikace, žádné zbytečné prodlevy. Pořád víte na čem jste."
Petr Vyhnálek
17.7.2023
Serióznost, rychlost reakce na nabídku, velmi rychlá zpětná vazba o průběhu zakázky, krátké řešení alternativních zájemců, excelentní podání situace na trhu včetně doporučení provedení estetických úprav dané nemovitosti: VÝSLEDEK = jsme velmi spokojení a díky pane Babčický!
Henry Tieze
22.6.2023
"Vřele doporučuji realitní služby pana Babčického. Vstřícné a milé jednání. Vše vyřízeno ke spokojenosti."
Radka Marková
15.6.2023
Děkuji za příjemné vyřízení.
Martin Vondráček
20.5.2023
Naprosto profesionální exceletní přístup.
Ondřej Dostál
8.3.2023
V průběhu ledna jsem oslovil pana Babčického s prosbou o pomoc s pronájmem bytu v Uhříněvsi. Již po prvním hovoru jsem věděl, že jsem oslovil tu správnou osobu. Po zdokumentování bytu pan Babčický dokázal cca do týdne byt profesionálně pronajmout. Každému mohu doporučit. Děkuji
David Procházka
15.1.2023
Profesionalita, pracovní nasazení v podstatě bez omezení včetně víkendů, férová a srozumitelná komunikace. Pana Babčického mohu po osobní zkušenosti pouze doporučit.
Martin Országh
10.1.2023
Společně s pánem Babčickým jsme realizovali velmi složitou kupní transakci, která obsahovala celkem 5x různých nemovitosti v řadu několika desítek milionů a trvala skoro dva roky. Vše se nakonec podařilo a já můžu jen doporučit tohoto profesionálního a velmi zákaznícky orientovaného makléře!
Michal Ostapjuk
4.1.2023
Franta je opravdu zkušený a spolehlivý makléř, který drží slovo a ušetří vás hodně starostí. Děkujeme moc za příjemnou spolupráci, určitě se ještě uvidíme 🙂
Michal Penkala
4.10.2022
Perfektně odvedená práce, děkuji za pomoc s prodejem, vřele doporučuji p. Babčického. Hezký den.
Vlasta Bimbová
24.9.2022
S panem Babčickým jsem měla čest spolupracovat již podruhé v rozpětí téměř sedmi let a opět se mi potvrdilo, že je ve svém oboru špičkou. Perfektní nasazení, maximální profesionalita, proklientský přístup, férové a lidské jednání. Nemám, co bych vytkla, naopak. Vřele doporučuji!
Lucie Blechová
16.6.2022
Pan František Babčický si nás získal profesionálním přístupem, příjemným vystupováním. Pokud bychom v budoucnosti potřebovali služby realitního makléře, znova využijeme jeho služby.
manželé Bémovi
25.4.2022
Pan Babčický mě jako naprostého laika ryze profesionálně provedl celým procesem prodeje domu. Vše mi vždy do detailu vysvětlil. Prodej nemovitosti s ním byla ,,hračka". Děkuji.
Martina Boková
30.3.2022
Děkuji panu Babčickému za velmi vstřícné a korektní jednání při zprostředkování prodeje nemovitosti. Udělal si na nás čas a potřebné s námi víckrát prošel, abychom si byli akvizicí jistí. Co řekl, to dodržel, což jsme velmi ocenili nejnen při jednání u smluvní dokumentace, ale zejména v rámci aukce na kupní cenu. Děkujeme!
Vít Pavelka
5.2.2022
Perfektní spolupráce. I přes všemožné nechtěné komplikace z mé strany, naprosto profesionální přístup a perfektní servis od nafocení, prezentace až po samotný prodej. Spolupráci s pane m Babčickým mohu jen doporučit.
Jiří Šnajberk
10.1.2022
Tímto bych ráda poděkovala panu Babčickému za skvěle odvedenou práci při zprostředkování koupi pozemku. Velmi profesionálně zhotovená videoprezentace pozemku a přilehlého okolí nás přesvědčila, že opravdu stojí za to, jet se na místo podívat. A byli jsme víc než nadšeni a to nejen nemovitosí, ale celkovým přístupem a jednáním pana Babčického, které bylo vždy férové a profesionální. Celá transakce proběhla v klidu a k naší spokojenosti. Pana Babčického vřele doporučujeme.
Petra Stark
6.1.2022
Výborná práce, vše provedeno profesionálně, velká vstřícnost. Můžu plně doporučit.
Ladislav Filip
12.12.2022
S panem Babčickým již spolupracuji leta a nemohu si ho vynachválit . Vždy profesionální, spolehlivý a ochotný pomoci. Vím o čem mluvím, mám srovnání s agenty z brother consulting a je to jako nebe a dudy. Především v dnešní době je potřeba spolehnout se na někoho spolehlivého. Děkuji.
MUDr. Ivana Procházková
6.12.2021
Ráda bych touto cestou nejdříve poděkovala panu Františkovi Babčickému za kvalitně odvedenou práci při prodeji mého domu. Vřele mohu pana Babčického všem, kdo neví, jak najít dobrého realitního makléře, doporučit. Jakmile se na FB obrátíte, vyřídí vše k Vaší spokojenosti. Vždy byl k sehnání na telefonu, informoval mne o průběhu, situace byla mnohdy komplikovaná a nejvíce se mi líbilo na konci naší domluvy jeho pozdrav: máme plán a jedeme dál. Prodejem mne provázel až do předání nemovitosti, kdy jsem ocenila jeho přátelské a profesionální rozloučení.
Jana Dohnalová
4.12.2021
Před nedávnem jsme se rozhodli koupit nemovitost. S pomocí pana Babčického vše proběhlo hladce. S jeho jednáním jsme byli moc spokojeni. Spolehlivý a velice přátelský přístup. Děkujeme.
Veronika Vrecionová
17.10.2021
Stručně a jasně – maximální spokojenost. Férový chlap, co řekne, to splní. Profesionální servis od první prohlídky až po předání bytu. V budoucnu je pan Babčický jasná volba. A to doporučuji i Vám, budoucím zájemcům o služby pana Babčického.
Ing. Jan Luštický
8.9.2021
Naprosto profesionální přístup pana Babčického, prvotřídní přístup a to od inzerce až po zajištění právních služeb. Přístup ke mně i ke klientům byl skvělý, vše co slíbil do detailu splnil. Je jasně patrné, že má a dokáže využít své mnohaleté zkušenosti ze světa realit, a že se perfektně vyzná. Při další příležitosti nebudu váhat, ať při prodeji nemovitosti či nákupu, a s radostí se opět obrátím na pana Babčcického. Za mě nemá 5 hvězd, ale 10.
Vilém Hájek
8.9.2021
Pan Babčický je nejenom profesionál, který se naprosto vyzná ve svém oboru, ale navíc i člověk, se kterým je radost jednat. Je velmi milý a vstřícný. Pomohl nám s nákupem nemovitosti ve chvíli, kdy už jsme to skoro vzdávali. Moc děkujeme a určitě doporučujeme všem!!!!!!!
Pavla Homolová
11.8.2021
Pana Babčického vnímám jako velkého profesionála, který má svou práci rád a orientuje se v ní na 100%. Což posuzuji na základě zkušeností, které mám i s jinými realitními makléři. Velice oceňuji jeho lidský přístup a perfektní znalosti v oblasti realit, díky kterým prodej mé nemovitosti dopadl nad očekávání skvěle. Rozhodně v budoucnu služby pana Babčického využiji znovu.
Iva Paseková
7.7.2021
Když jsme se na začátku domlouvali s panem Babčickým na prodeji mého pozemku, příliš velké naděje jsem si nedělal. Pan Babčický bez velkých slov jen suše konstatoval, že mi prodej slibuje, a tak to taky bude. A skutečně bylo. Všechno proběhlo až neskutečně hladce a jednoduše, za velmi uspokojivých podmínek. Rozhodně doporučuji!
Ing. Oldřich Kozák
25.6.2021
Pan Babčický je profesionál s lidským přístupem. Při koupi naší první nemovitosti nám vždy ochotně poradil a přidal i sem tam nějaký vtípek navrch. Vždy je příjemné spolupracovat s člověkem, který drží slovo a dohodnuté termíny.
Pavel Konečný
23.6.2021
S p. Babčickým byla skvělá spolupráce. Veškerá komunikace s ním byla bez problémů, vše vyřídil a prodej bytu proběhl bez jediného problému. Zkušenosti na realitním trhu, které p. Babčický má, jsou na profesionální úrovni a proto všem doporučuji, kteří chtějí byt prodat a nechtějí se o nic starat, neboť realitní makléř za Vás vše vyřídí.
Lucie Žufníčková
23.6.2021
Oceňuji u p.Babčického dodržení slova. Slíbil se ozvat v případě změny zájmu předchozích uchazečů o nemovitost, což dodržel a slovo platilo. Cela transakce pak byla již rychlá.
Jiří Jaroš
23.6.2021
Velmi professionalni pristup k praci, a vzdy pomuze s jakym koliv problemem.
Zayndi Zayn
21.4.2021
Pozitivní hodnocení, vyčerpávající znalosti a vědomosti o své činnosti , umí poradit, váží si klienta. Je schopen vše pohlídat, typické pro něj je férové jednání a fundovaná dlouholetá zkušenost z práce se zákazníkem již od prvního osobního kontaktu. Pro jeho přímé vystupování je vzorovým reprezentantem vaší společnosti, kterého bych vždy mohl doporučit bez jakýchkoliv obav dalším zájemcům.
Dr. Milan Spáčil
17.3.2021
Pan Babčický je opravdu profesionál, byt nám prodal velice rychle. Určitě to bylo díky skvělé prezentaci našeho bytu. Na tomto si dává opravdu záležet. Ale i ostatní služby jsou perfektní. Je vždy na telefonu, když se nedovoláte, jakmile může zavolá zpět. Poradí, má opravdu trpělivost. Nemovitost většina lidí prodává párkrát za život a neví co a jak. Pan Babčický v tom dělá spoustu let, a i když má vše v malíčku, stále si uvědomuje, že vy jste ten laik a potřebujete pomoc, takže se chová velice korektně, mile a trpělivě, což odlišuje profesionála a člověka, kterého to baví od někoho, kdo se snaží jen vydělat a shrábnout peníze. Mohu jen doporučit a budete spokojení jako já.
Tomáš Ticháček
10.3.2021
Pana Babčického mohu vřele doporučit. Profesionální přístup, bezproblémová komunikace. Rychlé a vstřícné jednání ke spokojenosti všech.
Martina Smělá
10.3.2021
Byla jsem naprosto spokojená s přístupem a vstřícností pana Babčického. Ochotně vše ukázal a vysvětlil co bylo třeba. Rozhodně doporučuji!
Lenka Dobřichovská
12.2.2021
Super přístup, skvělá prohlídka bytu a super domluva, doporučuji
Bella Morgenova
7.2.2021
Pan Babcicky byl velmi napomocny pri nasem prodeji vily. Pan Babcicky prokazal odbornost, obetavost a prikladny pristup ke klientovi. Vzdy doporucil reseni pro komplikovane situace a vybudoval si u nas vysokou duveru, ze pracuje v klientove dobro.
Jan Kulich
3.2.2021
Veškerý servis proběhl hladce a v pohodové atmosféře, takže nemůžu než poděkovat.
Jiří Smělý
3.2.2021
Pana Babčického mohu jen doporučit! Do 24 hodin nás kontaktoval, domluvili jsme si prohlídku. Vše proběhlo rychle, kvalitně a cítili jsme se na prohlídce bytu velmi příjemně, ukázal nám vše co jsme potřebovali vidět a plácli jsme si. Ale jak to v životě chodí, tak jsme dostali nečekanou nabídku od známého a tak jsme museli zrušit byt od pana Babčického. Moc nás to mrzelo a pan Babčický měl pochopení, moc se nám líbil jeho přístup a i když to nevyšlo, tak byl profesionální a velmi proklientský! Jen doporučuji!
Filip Lazár
29.1.2021
Pan František Babčický nám pomohl prodat zrealizovat prodej nemovitosti a současně nám velmi pomohl při zprostředkování následné koupě jiné nemovitosti. Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti. Byli jsme velmi příjemně překvapeni jeho maximálně profesionálním jednáním, ochotou, trpělivostí a lidským přístupem. Vždy jsme byli dopředu přesně informováni, jaký bude další průběh, co vše bude ještě potřeba. Pana Františka Babčického považuji za stoprocentního profesionála se vrozenou empatií pro potřeby svých klientů. Mohu ho všem jen doporučit.
Blanka Prajerová
27.12.2020
Profesionální služby. Tři obchody během dvou měsíců. Velice úspěšné.
Kamil Plaček
19.11.2020
Doporučuji! Maximálně spokojený. 100% spolehlivost, rychlost, ochota poradit a přizpůsobení se mojí situaci, byla nadstandartní. Je radost vědět, že i v této době existuje možnost sehnat profesionála ve svém oboru a tím pan Babčický je! Je to člověk na svém místě.
Tommy Rogers
19.11.2020
Dobrý den, ve svém životě, jsem již zrealizoval několik koupí či prodejů nemovitostí a musím říci, že pan Babčický, je naprostý profesionál, se kterým jsem se doposud v tomto oboru nesetkal. Jeho vstřícnost, ochota a lidský přístup chybí mnohým. Naprostá profesionalita, se kterou po celou dobu komunikuje, je skrátka vynikající. Služby pana Babčického, mohu jen doporučit.
Jan Švanda
5.11.2020
Pan Babčický je super člověk s profesionálním chováním.
Milena Horvátová
5.11.2020
Pan Babčický mi pomohl s prodejem pozemků a vše probíhalo bez jakýchkoliv komplikací .Veliká spokojenost a mohu jen doporučit
K. Chroustová
1.11.2020
Prodával jsem prostřednictvím p. Babčického byt 1+kk formou aukce. Zpočátku jsem byl k této formě skeptický, ale nakonec jsem byl velmi příjemně překvapen, a to nejen skvělou cenou. Jednání bylo maximálně profesionální, rychlé a naprosto bez problémů.
David Rychetský
1.11.2020
Pan František Babčický mi pomohl s odhadem nemovitosti pro dědické řízení. S odhadem byly spokojeny všechny zúčastněné strany. Na základě této zkušenosti jsem jej doporučil kolegyni v práci, které prodal obratem dům.
Viktor Kudrnka
1.11.2020
Byli jsme velmi spokojeni s profesionálním přístupem pana Babčického při celém procesu koupě nemovitosti. Velice profesionální a zároveň lidský přístup, dodržení všech dohod, termínů apod. Rychlé a vstřícné jednání, ochota. Můžeme vřele doporučit.
Chalupovi, Lipno
30.9.2020
S realitní službou p. Babčického jsem velmi spokojený.
Martin Rašplička
27.9.2020
Služeb pana Babčického jsem využil při prodeji mojí další nemovitosti a mohu opět zopakovat, že přístup, jednání a ochota znovu více než předčila moje očekávání. S klidem mohu jen doporučit. Tímto pana Babčického zdravím a ještě jednou děkuji.
Daniel Šamudovský
25.9.2020
Pan ing. Babčický ma naprosto profesionální přístup, skvělou komunikace, je ochotny a snaží se pomoci při řešení jakéhokoliv problému. Rozhodně doporučuji!!!
Taťána Guzioti
16.9.2020
Pan Babčický před třemi lety prodával náš byt v Dejvicích a s jeho službami jsme byli velmi spokojeni, takže když jsme nedávno potřebovali prodat pozemek, oslovili jsme ho znovu a opět nezklamal, vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti.
Mgr. Jana Chárová
15.9.2020
Děkuji za velice profesionální přístup. Rychlé jednání a komunikaci. Byl jsem informován o každém kroku v průběhu zjišťování odhadu pozemku.
Tomáš Haupt
10.9.2020
Byli jsme velmi spokojeni s prodejem nemovitosti i s profesionálním přístupem pana Babčického, vše proběhlo bez komplikací. Můžeme doporučit.
Magda Monawechová
25.9.2020
Naprostý a velice spolehlivý profesionál. Opravdu rychlé a vstřícné jednání. Není co vytknout. Vřele doporučuji.
Jan Dynybil
26.5.2020
Bezproblémová a rychlá komunikace, spolupráce proběhla dobře, doporučujeme.
Zuzana Pilzová
26.5.2020
Děkujeme panu Babčickému za zprostředkování pronájmu bytu, jeho přístup byl profesionální a přátelský. Jsme velice spokojeni.
Manželé Jirsovi
30.12.2020
Dobrý den pane inženýre, srdečně Vám děkuji za Vaši nevšední ochotu mi pomoci při zajištování a výběru klientů pro pronájem mé nemovitosti v Řepích. Váš příkladný přístup k vyřešení mého problému a Vámi provedený a fundovaný výběr klientů mi umožnil ve velice krátké době pronajmout byt bez jakékoliv časové prodlevy a tak uzavřít k mé maximální spokojenosti rychlý pronájem. Vaše vstřícné, profesionální a milé jednání zcela bezpečně využiji k dalšímu budoucímu setkání , týkající se mé další nemovitosti. Mohu bez jakékoliv nadsázky sdělit vedení vaší firmy a hlavně Vám , že v případě pro mne neznámého dotazu, budu obdobně referovat a Vaše služby s hrdostí dále doporučovat. V tomto předvánočním období přeji Vám , vážený pane inženýre, milé prožití Vánoc a vše nejlepší do Nového roku 2020. Ještě jednou děkuji a přeji Vám krásný večer a milé další pracovní dny.
Dr. Milan Spáčil
16.12.2020
Vážený pane Babčický, děkuji Vám za pomoc při prodeji pozemku. Vše proběhlo v pořádku a k naprosté spokojenosti. Velmi profesionální přístup, solidní jednání. Určitě doporučuji.
Filip Vácha
25.9.2019
Velice děkuji za pohotové a profesionální služby pana Františka Babčického, i přes nečekaně rychlou akci prodeje a koupě bytu na sobě závislých, proběhlo vše rychle a bez problémů , vřele doporučuji.
Michaela Polišenská
3.4.2019
Velice děkuji panu Babčickému za profesionálně vykonanou práci. Projevil dlouholetou zkušenost a podařilo se mu efektivně prodat komplikovanou nemovitost. Každopádně ho doporučuji a v budoucnosti se na něj opět obrátím. Přeji mu též hodně dalších úspěchů v kariéře realit.
Lenka Kalíšková
18.3.2019
Rád bych touto cestou poděkoval panu Babčickému za jeho služby při prodeji bytu. Z duše nesnáším jakékoliv vyřizování, chození po úřadech a papírování. Z prodeje bytu jsem měl obavy i z důvodu různých podvodníků, kteří se přiživují na neznalosti lidí, kteří v tom takříkajíc “neumí chodit”. František dokázal skoro nemožné, jediné o co se musím postarat, je jak výhodně investovat získané peníze. Navíc cena, za kterou byt prodal, mě velmi příjemně překvapila. Celý život se řídím heslem, že než něco patlat sám, je lepší svěřit se odborníkům. Pan Babčický je odborník a profesionál každým coulem a jsem přesvědčen, že spokojeného klienta by nikdy nevyměnil za rychlý zisk. A za to jemu a celému jeho týmu patří má poklona a velký DÍK.
David Rychetský
11.9.2018
Dovolte nám vyjádřit poděkování za zprostředkování prodeje a vyřešení celé situace.
Kusovi
3.9.2018
Chtěla bych touto cestou poděkovat vynikajícímu makléři panu Františku Babčickému za zprostředkování prodeje bytu. Obrátila jsem se na něj opakovaně, neboť již v prvním případě mě přesvědčil o svých kvalitách. Během 14 dnů našel kupce! Prodej velkého atypického bytu proběhl velmi rychle a bez komplikací. Během celého procesu jednal profesionálně, vstřícně a komunikativně. Jsem velmi spokojena s jeho službami i s prací jeho týmu. Všem vřele doporučuji.
Ing. Miloslava Poláková
16.8.2018
Profesionální a lidský přístup zároveň, od první schůzky po samotný prodej nemovitosti. Mohu jen doporučit.
Daniel Šamudovský
16.7.2018
Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Františkovi Babčickému za rychlou pomoc při prodeji hrobu na Olšanech. Pan Babčický se projevil jako zkušený a spolehlivý broker, kterého ráda doporučím dalším zákazníkům. Byla jsem velmi spokojena.
Olga Trutenko
26.4.2018
Profesionální přístup a rychlost. S panem Bačickým proběhla koupě hladce a jednoduše, byl vždy připraven a vše proběhlo dle plánu. Jeho znalost oboru je na vysoké úrovni, na všechny naše dotazy jsme dostali vždy jasnou a konkrétní odpověď. Korektní přístup a profesionální jednání. Děkuji. Zdravím
Luboš Voráček
16.4.2018
S panem Babčickým jsme byli moc spokojeni! Původně jsme prodávali s jinou realitkou, až pak jsme se na doporučení obrátili na pana Babčického a během 2 měsíců jsme měli zájemce – pan Babčický je profesionál ve svém oboru a příště se na něj obrátíme znovu!
Petra Kolková
13.11.2017
Děkuji panu Babčickému za ochotu, serióznost a rychle uzavřený obchod s prodávajícím, ač byl prodávající až z Ameriky. Díky tomuto mám možnost co nejrychleji realizovat svůj podnikatelský záměr s domem v Králově Dvoře.
Luděk Macourek
12.11.2017
Pan Babčický je spolehlivý, příjemný a akční, spolupráce s ním byla efektivní a vedla k dobrému výsledku.
Lenka Lamešová
10.11.2017
Byla jsem velice spokojená s jednáním a přístupem pana Františka Babčického, zprostředkování prodeje bytu, chválím rychlé, bezstarostné a pohodové vyřízení prodeje mého bytu . Děkuji za vše.
Marie Štěpánková
8.11.2017
Pan František Babčický poskytuje nevídané služby. Dlouho jsme sháněli hrobové místo v Praze. Díky němu se nám to podařilo. Zajistil vše potřebné, průběžně nás informoval o stavu věci – jednoduše perfektní servis. Jsme velmi spokojeni.
Ivana Procházková
7.11.2017
S poskytnutou službou realitní kanceláře REMAX, která mi zprostředkovala pronájem bytu jsem byl velice spokojen. Musím především ocenit profesionální přístup makléře pana Babčického a zejména jeho vstřícnost a ochotu, se kterou k celé záležitosti přistupoval. To mi umožnilo vyřešit veškeré záležitosti rychle, ale zejména efektivně bez nutnosti návštěv kanceláře či úřadů.
Ing. Ondřej Mityska
27.10.2017
Během jednoho týdne po zveřejnění inzerátu na internetu jsem získal aukcí přes pana Babčického kupní cenu o 130.000 Kč vyšší (i po uhrazení provize), než jsem si vyjednal původně já se zájemcem osobně.
František Juřica
26.9.2017
Výborná komunikace, profesionální přístup a rychlost. O kupování bytu jsem nic nevěděla. S panem Bačickým proběhla koupě hladce a jednoduše, byl nápomocen ve všech otázkách i situacích a vše perfektně připravil
Eva Kapicová
18.9.2017
Pana makléře Františka Babčického i s přítelem velmi doporučujeme. Jeho vystupování je velmi příjemné a adekvátní. Co se týče pronájmu bytu jeho jednání bylo pohotové a osobité. S jeho službami jsme byli oba velmi spokojení bez jakékoliv výtky. Především velké plus dáváme za přátelské vystupování.
Simona Vaculíková a Lukáš Netolický
27.8.2017
Pan Babčický přesně splnil to, co od makléře očekáváme: bezchybně a ochotně se postaral o všechny organizační záležitosti a administrativu spojenou s prodejem našeho bytu v Dejvicích, ale hlavně ho prodal za výbornou cenu. Rozhodně se nás nesnažil přimět k jejímu snižování, aby si zjednodušil práci. Prostě našel toho pravého kupujícího. A tak to má být, pokud tedy nespěcháte a nemusíte prodat nemovitost rychle. Jinými slovy, pan Babčický poctivě hájí zájmy klientů, takže mě nepřekvapuje, že se k němu vracejí.
Jan Chára
4.8.2017
Při koupi třípokojového bytu v Praze 6 – Dejvicích jsem využil služeb realitní kanceláře Remax, jmenovitě p. Františka Babčického. Kdybych měl hodnotit práci p. Babčického a moji spokojenost s ní jako ve škole, dal bych mu jedničku.
Milan Popilka
3.8.2017
Pan František Babčický poskytuje naprosto profesionální služby nejen pro majitele bytu, ale taky pro budoucí nájemníky a tímto mu chceme velmi poděkovat. Možná se zdá jednoduché pronajmout si byt pro rodinu s 2 dětmi, ale není tomu tak i když je velká nabídka volných bytů. Hledali jsme nájem cca 4 měsíce a za tu dobu jsme kontaktovali spoustu makléřů nebo přímo majitelů bytů. 90% makléřů na email ani neodpovědělo a majitelé, kteří alespoň zvedli telefon nás šokovali tím, že děti do bytu nechtějí a mají zájem pouze o 1-2 dospělé bez dětí a bez zvířat. Majitel bytu, kde jsme bydleli 6 let nám začátkem roku oznámil, že byt bude prodávat a musíme se do 1.5.2017 vystěhovat. Byli jsme naprosto zoufalí. V polovině dubna jsme kontaktovali s naší poptávkou pana Babčického a nestačili jsme se divit. Ještě ten den nám nabídl prohlídku bytu a zařídil vše tak aby jsme se mohli přestěhovat co nejrychleji. Po nastěhování jsme zjistili, několik závažných problémů s elektřinou, které netušila majitelka ani pan Babčický, který se okamžitě pustil do řešení této nepříjemné situace, která se ukázala být složitější než se zdálo a vyřešení trvalo víc než měsíc. Po celou dobu nás pan Babčický průběžně informoval a zařizoval s řemeslníkem potřebné kroky k opravě jeho špatně odvedené práci před předáváním bytu. Pan makléř Babčický se o celou věc staral téměř 6 týdnů aby vše proběhlo k naší spokojenosti a toho si velmi ceníme. Pan František Babčický je to nejlepší, co nás mohlo potkat. Dnes víme, že jeho služby vyhledáme vždy pokud se bude jednat o nájem nebo koupi nemovitosti v budoucnu a všem známým jeho služby rozhodně doporučíme. Ještě jednou vám pane Babčický velmi děkuji jménem celé mojí rodiny za kvalitní a profesionální servis v oblasti nemovitostí.
Karel Zámečník
2.6.2017
Děkujeme Vám za včerejší prohlídku, po dlouhé době jsme byli nadšeni z práce makléře.
Višnovský
21.2.2017
Vážený pane Babčický, děkuji Vám za zprostředkování pronájmu mého bytu v Praze 5. Oceňuji zejména rychlost, s jakou jste byl schopen celou věc zařídit a též fakt, že celá akce mohla proběhnout v podstatě bez moji účasti. Pro lidi jako já, kteří jsou neustále na cestách, je toto neocenitelná pomoc. Rovněž další úkony spojené s pronájmem a sepsáním smlouvy byly provedeny na vysoké profesionální úrovni. Ještě jednou Vám děkuji a těším se na případnou příští spolupráci.
Eduard Feireisl
20.2.2017
Nebyli jsme přímí klienti pana Babčického, ale kupovali jsme si byt od jeho klientky. Přesto se o nás staral jako o vlastní 🙂 Vždy na něj byl spoleh a snažil se vždy vše vyřídit co nejdříve a ku prospěchu všech stran.
Vendula Kropáčová & Viktor Vinohradský
27.1.2017
Naše společnosti METALO, s.r.o. a GSM CITY s.r.o. se obrátily na pana Babčického při hledání prostor pro novou pražskou pobočku. Díky němu jsme nově ve velmi reprezentativní kanceláři na lukrativním místě, a navíc za výhodných podmínek. Veškerá komunikace probíhala rychle a věcně, vše co bylo domluveno, také platilo. Se službami pana Babčického jsme tedy spokojeni a v případě potřeby se na něj velmi rádi opět obrátíme.
Jan Trnka, obchodní ředitel, METALO s.r.o
13.1.2017
František Babčický dostal nelehký úkol, v prosinci, na poslední chvíli před Vánocemi 2016 pronajmout dvě samostatné jednotky v rozestavěném developerském projektu. Zhostil se toho naprosto profesionálně a 23.12. byla podepsána jedna smlouva a 27.12., dva dny po Vánocích, druhá. Nevěřil jsem, že v Praze bude někdo pracovat kolem Vánoc a rychlost, s jakou bylo vyřízené vše okolo včetně sepsání smluv, předávacích protokolů i poslání peněz a všeho okolo, mi vrátila důvěru v realitní makléře v Praze. Chtěl bych podotknout, že veškeré prohlídky a papírování proběhlo bez mé přítomnosti s možností výběru konečných nájemců, a to jsem přesně požadoval. Recenzi píši v půlce ledna 2017 poté, co nájemci užívají spokojeně prostory a veškeré platby a přepisy a smlouvy jsou vyřízené. Vím určitě, že i do budoucna využiji služeb pana Babčického, profesionála na poli realitních služeb v Praze.
Dj Enrico
12.1.2017
Prodej bytu proběhl bez problémů a jak bylo předem dohodnuto. Jednání a komunikace byla rychlá a bezproblémová přesto, že byt jsem kupovala “přes oceán” a pan Babčický byl nápomocen v řešení drobností kolem bytu i po vlastní koupi.
Ing. Marcela Marín Kraemerová
19.10.2016
Spolupráce s panem Babčickým byla věcná a konstruktivní. Co bylo dohodnuto, to také platilo. Osobitý a originální přístup na profesionální úrovni. Mohu pouze a jen doporučit!
Kamil Gábik
9.9.2016
Ve zkratce řečeno, že jsme spokojeni. Komunikace se všemi členy Vašeho teamu pokládáme za perfektní (rychlou, účelovou, příjemnou). Stejně tak i veškerý servis, co se týká vyřízení papírování.
Jana Nováková
1.9.2016
V uplynulých několika týdnech se panu Babčickému podařilo rychle a splehlivě nalést ” správného” zájemce, zajistit potřebné podklady, provést prohlídky a následně soustředit potřebné dokumenty k prodeji. Oceňuji, že jsem od něho měl průběžně informace o momentálním stavu, byl korektní a vždy dodržel termíny a dané sliby. Za hladký a profesionální přístup tímto panu Babčickému vřele děkuji.
L.Švorčík
28.8.2016
Děkuji, že jste mi pomohl s prodejem bytu. Poznal jsem, že se na Vás můžu spolehnout. Velice si vážím Vašeho profesionálního přístupu, rychlého a vstřícného jednání a Vaší schopnosti držet na 100 % slovo.
Ing. M. Borský
15.8.2016
Pan František Babčický byl skvělý makléř. Byla to naše druhá spolupráce a neoslovila bych již nikoho jiného. I tentokrát proběhl prodej rychle, bez komplikací a o veškeré zařizování se bez problému postaral. Vřele pana Františka Babčického a jeho tým doporučuji.
Kristýna Zíková
26.7.2016
Dobrý den pane Babčický, chtěla bych Vám poděkovat za profesionální a vždy vstřícný přístup při jednání s Vámi. Byla jsme překvapena, jak rychle a přesně dle mých požadavků jste mi vyhledal nájemce do bytu, který jsem chtěla pronajímat, včetně perfektního vyhotovení nájemní smlouvy. Určitě bych Vás doporučila svým známým, kdyby potřebovali koupit, prodat či pronajmout nějakou nemovitost.
Iva Ticháčková
20.7.2016
Děkuji za vynikající a vzájemnou spolupráci s panem Františkem Babčickým. Oceňuji jeho profesionální přístup při prodeji nemovitosti. Dovedl vždy dobře poradit a vyřešit všechny situace, které nastaly.
Paní Švadlenová
8.7.2016
Děkuji panu Babčickému za profesionální a pohotový přístup. I při náročnějším prodeji vše proběhlo hladce, pan Babčický byl velmi komunikativní, vždy dostupný a schopný případné komplikace vzniklé v průběhu operativně řešit a zejména rychle vyřešit, proto jeho služby mohu vřele doporučit!
Květa Čulejová
25.6.2016
Pan Babčický byl skvělý makléř. Můj byt na Malé Straně prodal pouze za jeden týden! Fakt, že žiji v Kalifornii a nebyla jsem přítomna pro něho nebyl žádný problém a byla jsem velmi příjemně překvapena stupněm profesionality a servisu, který mi pan Babčický poskytnul. Vřele jeho služby doporučuji a těším se na budoucí spolupráci.
Simona Smith
10.5.2016
Pana Babčického mohu všem vřele doporučit jako spolehlivého, ochotného a komunikativního prodejce. Prodej domu proběhl velmi rychle a bez komplikací. Oceňuji výbornou komunikaci, kvalitní fotografie interiéru i exteriéru a veškerý servis ohledně formálních záležitosti jako jsou smlouvy a vyhotovení daňového přiznání.
Monika Povinská
15.4.2016
Při prodeji mého pozemku v Praze 10 jsem požádala o pomoc pana Františka Babčického z realitní kanceláře RE/MAX Alfa. S veškerou odbornou prací pana Babčického jsem byla velmi spokojena. Pan Babčický nalezl rychle zájemce o pozemek, mnou žádaná cena byla dodržena. Veškeré administrativní úkony zařídil pan Babčický rychle a spolehlivě. Mohu pana Babčického jako odborníka vřele doporučit. Je velmi ochotný, schopný a spolehlivý.
Alena Mészárosová
31.3.2016
S panem Babčickým jsme se setkali jako kupující bytu v Praze. Jako zástupce společnosti RE/MAX Alfa nám pomohl s veškerými věcmi ohledně koupě bytu. Velmi jsme ocenili jeho flexibilitu a vstřícnost při jednáních. Ani na minutu jsme neměli pocit, že bychom něco nevěděli, nebo nám něco nebylo sděleno. Všechna jednání proběhla hladce, a vždy se nám snažil vyjít vstříc, pokud bylo třeba řešit nebo doplnit chybějící informace. Děkujeme za příjemné a profesionální jednání.
Štěpán Slíva
4.3.2016
Pan Babčický nám během 14 dnů našel kupce pro dům. Za své působení dovedl jen vážné zájemcce. Jeho vystupování jak k nám, tak i k protistraně bylo velmi profesionální. Byli jsme s ním i s jeho týmem, který zajišťoval prodej naší nemovitosti velice spokojeni. Určitě ho budeme doporučovat ve svém okolí a v případě, že budeme řešit realitní služby, opět se ne něj obrátíme. Při předání nemovitosti mu předávací protokol upadl do potoka a nabral hbitě směr Vltava. To všechny zúčastněné celkem pobavilo
Manželé Polifkovi
1.3.2016
S panem Babčickým jsem v průběhu jednoho roku prodal 4 nemovitosti. Vše proběhlo hladce a vše podle dohody. Pokud je někdo z realitního trhu spolehlivý, dodržuje dohodu a své slovo, je to pan Babčický. Profesionál na svém místě – doporučuji! Děkuji
Filip Žid
7.1.2016
S panem Babčickým jsem byla nad míru spokojena, byl to můj první prodej nemovitosti a díky němu se nebudu obávat dalšího – samozřejmě s jeho 100% pomocí. Určitě můžu pana Babčického doporučit. Ve všem vyjde vstříc a o vše potřebné se bez problému postará.
Hana Pávová
30.12.2015
Dobrý den pane Františku, mám-li shrnout hodnocení spolupráce s Vámi ohledně pořízení nemovitosti, stačí mi jediné slovo, PERFEKTNÍ!!!! Již v minulosti jsem měla zkušenosti s prací realitních makléřů různých realitních kanceláří, ale s Vaší profesionalitou a přístupem se to naprosto srovnávat nedá… Oceňuji Vaší profesionalitu, vstřícnost, rychlost jednání, kompletní servis, se kterým jsem se dosud nikde nesetkala. Díky Vám jsem změnila názor na práci realitních kanceláří a pokud bude v budoucnu opět možnost, velice ráda se na Vás obrátím…. Vaše služby mohu všem jen a jen doporučit!!! Děkuji Vám za vše a přeji hodně úspěchů v profesním i osobním životě.
Lucie Blechová
5.11.2015
Kontakt s Vámi byl naším prvním přímým setkáním s realitním makléřem vůbec a mohu říct, že byl veskrze pozitivní. Na čem jsme se domluvili, to platilo, což dnes zdaleka není pravidlem. Takže ještě jednou děkujeme za spolupráci.
Tomáš Kadlec a Simona Líkařová
6.12.2015
Vážený pane Babčický, chtěla bych Vám velice poděkovat za perfektní práci, kterou jste odvedl při prodeji mého bytu v Praze – Řepy. Příjemně mě překvapil Váš ochotný, upřímný přístup, který je v dnešní době vzácností. Oceňuji zejména, co řeknete, to platí ! Byla jsem nadšena jak rychlostí Vašeho jednání, tak naprostou profesionalitou při Vámi sjednaných schůzkách a jejich následným hodnocením. Zároveň jsem uvítala, že jste byl schopen poradit a zodpovědět moje případné dotazy, byl jste vždy přesný a precizní. Neměla jsem vůbec žádné pochybnosti ohledně prodeje nemovisti. Vámi poskytované služby byly 100% a veškeré záležitosti ohledně prodeje vyřešeny rychle, vstřícně a ochotně. Pokud budu v budoucnosti poptávat či nabízet nějakou nemovitost, obrátím se na Váš kvalitní servis a každopádně bych Vás v oblasti realitní činnosti vřele doporučila. Ještě jednou velké díky za Vaši práci a přeji Vám vše dobré a hodně úspěchů !
Lenka Petrželková
4.11.2015
S prací pana Babčického jsem byl spokojený. Drží slovo, vše proběhlo podle naší domluvy. Rád doporučím.
Robert Procháska
30.10.2015
Pan Babčický je příjemný, ochotný, spolehlivý makléř, který dobře rozumí své práci a přitom udržuje dobrou náladu.
Eda Schulzová
13.10.2015
František se postaral o prodej mého bytu v podstatě od A do Z, zatímco já jsem se mohla naprosto v klidu a s důvěrou v něj věnovat svému nabitému pracovnímu programu. Jsem velmi ráda, že jsem poslechla svou intuici, že pan Babčický díky svému profesionálnímu přístupu prodá mou nemovitost velmi rychle a tak se také stalo. Ověřila jsem si tak, že je dobré spojit se s lidmi, kteří mají zkušenosti, jsou schopni logicky a čestně jednat a drží si vysoký standard služeb. Františku, děkuji! Ušetřil jste mi spoustu času, energie a starostí!!
Lucie Kunzová
17.9.2015
Pan Babčický se mnou jednal rychle a efektivně. Měl jsem špatné zkušenosti, co se týče jednání s cizinci. Pan Babčický mi je rychle vyvrátil, choval se uctivě a s jeho jednáním jsem byl nadmíru spokojen. Děkuji.
A.Karimov
15.9.2015
Chtěl bych poděkovat za profesionální přístup a zejména flexibilitu při ne vždy lehkém vyjednávání s bankou.
Ondřej Moudrý
8.9.2015
Realitní makléř, František Babčický mi zařizoval prodej bytu. Jeho práce byla skvělá, rychlá, měl přátelské jednání a poskytl mi plný full servis. Prostě profesionál na svém místě. Všem vřele doporučuji. Děkuji.
Daniela Smečenská
26.8.2015
Děkuji za velice profesionální a přitom osobní a lidský přístup při poskytnutí služeb.
V. Černohlávková
18.8.2015
Makléř, pan Babčický má příjemné, vstřícné, pragmatické a rychlé jednaní – absolutně bez problému. Jeho jednáni je upřímné a jeho slovo ma váhu – toho si moc cením, protože to dnes nebývá pravidlem.
Mirek Svoboda
18.8.2015
Rozhodla jsem se pro koupi parkovacího stání, které měl na starosti realitní makléř, pan Babčický. Spolupráci s ním hodnotím jako velmi dobrou a ve všech ohledech vstřícnou. Vždy se snažil přizpůsobit mým časovým možnostem a vše vyšlo tak, jak mělo. Děkuji za profesionální přístup.
L.Vyhnalová
21.6.2015
Dobrý den, minulý měsíc jsem prostřednictvím Vaší společnosti RE/MAX Alfa prodal nemovitost a chtěl bych moc poděkovat za velmi dobře odvedenou práci v tomto oboru. Toto poděkování patří především panu makléři Františku Babčickému, který postupoval velmi profesionálně.
Petr Kalina
16.6.2015
Dobrý den, chci napsat recenzi na p. Babčického, který nám prodával byt. Jeho profesionální vystupování a odbornost v prodeji dlouho nepamatuji. Všem vřele doporučuji jeho služby. Ješte jednou díky za takové lidi.
V. Fidler
11.6.2015
Pana Babčického vřele doporučuji. Je to odborník, který ochotně a rád poradí s výběrem nemovitosti. Pokud nastanou nějaké komplikace v průběhu prodeje, okamžitě reaguje a snaží se vše vyřešit ke spokojenosti kupujícího i prodávajícího.
Kateřina Kopečná
22.5.2015
1
Ondřej Žemlička
Veškeré jednání proběhlo rychle, byl jsem mile překvapen, jak málo úsilí ode mě koupě bytu vyžadovala; pan Babčický byl operativní, pohotový, profesionální, totéž platí i o jeho spolupracovnících. Rozhodně doporučuji.
Pavel Šidák
Realitní makléř pan František Babčický mi zařizoval prodej bytu a tak bych chtěl jeho práci shrnout v několika bodech: naprosto profesionální přístup rychlost full servis, se kterým jsem se ještě nesetkal přátelské jednání Díky moc.
Stanislav Kladiva
S realitními službami jsem před setkáním s p. Františkem Babčickým již pár zkušeností měla, ale musím zcela upřímně poznamenat, že jednaní s p. Babčickým patřilo k těm nejlepším a nejprofesionálnějším. Ačkoli jsem “svou” nemovitost objevila uprostřed léta a dovolených, pan Babčický se mnou jednal už v telefonu velmi příjemně a ochotně, ačkoli jsem ho zjevně na dovolené vyrušila. Ihned se mnou domluvil schůzku na nejbližší možný termín a i při prvním osobním setkání se choval velmi mile, zdvořile a empaticky. A to i přesto, že moje kauza pro něj určitě nebyla jednoduchá a přitažlivá, neb jsem byla v situaci, kdy bylo nutné prodat předchozí byt, v němž jsem v tu chvíli stále bydlela, abychom “dosáhli” na nemovitost novou. Ačkoli se vzápětí jistě ozývali i klienti, kteří měli situaci finančně určitě snažší a rychlejší, pan Babčický vycházel z toho, že já jsem prostě byla první zájemce a jednal z mého pohledu jako férový a slušný člověk. Se vším mi s klidem a naprostou profesionalitou skvěle pomohl. Za to mu patří můj obdiv a velký dík! Určite ho ráda doporučím svým přátelům a známým.
Lenka Krobotová
Rád bych Vám pane Babčický z agentury Remax poděkoval za příkladné zastoupení při prodeji mé dílny ve Všestarech a zvládnutí digitalizace na katastrálním úřadu. Přeji další úspěchy v profesním životě. V úctě
Ing. Jiří Janoušek
SKVĚLÉ SLUŽBY!
A.Kroová
Sice to bylo jinak, než jsem si představoval, ale vše dobře dopadlo a spokojeni byli všichni…
V. Pekárek
Pan Babčický je profesionál. Milý, vstřícný, jedná na rovinu. Perfektní přístup ke klientovi. Maximální spokojenost.Již dříve jsme spolupracovali. Proto jsem ho vyhledala znovu.
P.Hyrmanová
Vážený pane Babčický, s prodejem naší nemovitosti, kterou jste zprostředkoval, jsme byli velmi spokojeni. Chceme Vám proto touto cestou poděkovat a popřát Vám další stejně spokojené klienty. S pozdravem a přáním krásného podzimu.
PhDr. Olga Žáková
S panem Babcickym se mi spolupracovalo vyborne. Urcite bych se dalsi spolupraci nebranila.
A.Press
Chceme Vám já i moje paní poděkovat za bezproblémový prodej bytu v Krči.Vše proběhlo bez chyb a jsme moc spokojeni.Těšíme se na případnou další spolupráci.
M.Z.Kolaříkovi