Přeskočit na obsah

Financování nemovitosti

Pro nákup vašeho vysněného domu či bytu vám zajistím hypotéku s nejnižším úrokem, který je možný zajistit v danou chvíli – a postarám se i o veškerou byrokracii.

Neplatíte ani korunu navíc – služby hypotečního specialisty pokrývá provize

Díky mému finančnímu servisu ušetříte:

  • desítky až stovky tisíc korun, které byste zaplatili za nevýhodnou hypotéku navíc,
  • týdny času – desítky úvěrových produktů srovnáme za vás,
  • své nervy – s úředníky vůbec nepřijdete do styku.

Jak zajištění financování nemovitosti probíhá?

1. Výběr vhodné hypotéky

S hypotečním specialistou vyhodnotíme, jaký úvěrový produkt je pro vaši situaci nejvhodnější. Doporučíme, jaké parametry nastavit – včetně délky splácení a fixace.

2. Zpracování a vyřízení žádosti o úvěr

Vyžádáme si od vás potřebné podklady a vaším jménem vyjednáme u banky detaily úvěru. Vzhledem k objemu sjednávaných hypoték garantujeme výhodný úrok.

3. Sjednání pojištění

Zařídíme za vás také pojištění neschopnosti splácet hypoteční úvěr. To se hodí v případě, kdy např. přijdete o práci nebo jste dlouhodobě na nemocenské.

4. Dohled na čerpání úvěru

Ujistíme se, že čerpání hypotéky probíhá v řádném termínu. V rámci právního servisu zajistíme i úschovu financí a jejich převod po prodeji  nemovitosti.

Podmínky spolupráce

Sjednání hypotečního úvěru u mého partnerského finančního specialisty je pro klienty ZDARMA. Ato jak při prodeji nemovitosti, tak při jejím nákupu

Vydělejte na prodeji své nemovitosti maximum

Pošlete mi zprávu přes tlačítko níže nebo mi zavolejte na +420 733 679 995. Do 24 hodin se vám ozvu zpět a probereme, jak vám mohu pomoci.