Přeskočit na obsah

Home staging a 3D vizualizace

Home staging, 2D a 3D půdorysy a 3D virtuální prohlídka

Zajištěním úpravy a nafocení interiéru a přípravou virtuální prohlídky zvýším hodnotu vašeho bytu či domů o desítky tisíc korun.

Neplatíte ani korunu navíc – služby homestagingu a 3D vizualizace pokrývá provize

Home staging

Home staging je proces rychlé úpravy interiéru bytu či domu s cílem zatraktivnit nemovitost pro potenciální kupce. Spočívá v designovém sladění jednotlivých místností, dočasné úpravě nábytku a příslušenství a nasvícení interiéru.

Profesionálem nafocené snímky procházejí úpravou a prezentují se např. na sociálních sítích či v inzerátech. Působením na emoce dokáže sladěné prostředí výrazně zvednout zájem o nemovitost – a tím i její prodejní cenu.

Upravený interiér slouží také k točení videoprezentací a zpracování dalších vizuálních materiálů (viz níže).

2D a 3D půdorysy

Profesionálně zpracované půdorysy dají zájemcům jasnou představu o prostorových dispozicích nemovitosti a usnadní jejich rozhodování. Odtud je už jen krok k vyhlášení aukce – a prodeji bytu nebo domu za nejvyšší cenu.

Virtuální prohlídka

Díky virtuální prohlídce si zájemce vaši nemovitost detailně prohlédne ve svém prohlížeči z domova či kanceláře. Tím se zmenší množství návštěvníků ve vašem bytě či domě, aniž by došlo ke snížení počtu potenciálních kupujících.

Fotovizualizace

Profesionálně zpracované fotovizualizace prázdné nemovitosti nabízí lepší představu o prostoru a uspořádání nábytku.

Podmínky spolupráce a výše odměny

Náklady na home staging a zpracování vizuálních materiálů u naších partnerských společností pokrývá provize, která se pohybuje v rozmezí 4 až 5 % (+ DPH) z dosažené prodejní ceny. Vyplacení odměny je podmíněno úspěšným prodejem nemovitosti – pokud byt či dům neprodáme, za naše služby neplatíte.

Vydělejte na prodeji své nemovitosti maximum

Pošlete mi zprávu přes tlačítko níže nebo mi zavolejte na +420 733 679 995. Do 24 hodin se vám ozvu zpět a probereme, jak vám mohu pomoci.