Přeskočit na obsah

Prodej prostorného luxusního domu

s vnitřním atriem v klidné části Prahy 9

Prodej prostorného luxusního domu s vnitřním atriem v klidné části Prahy 9

Dovoluji si Vám nabídnout prodej prostorného atypického rodinného domu na adrese Rotenská 540, Praha 9 – Kyje.
Stavba z roku 2012 (s natočeným průběhem celé stavby) nabízí přes 360 m2 užitné plochy a vnitřním zatravněným atriem téměř 130 m2.
Důmyslně promyšlené provedení a použití kvalitních materiálů nabízí mimořádný pocit bydlení.
Interiér byl kompletně vyroben na zakázku a je vybaven moderními technologiemi – chytrá domácnost Crestron, centrální lux HUSKY, kamerový systém uvnitř atria včetně laserových závor kolem domu. Elektrické zámky + v každé místnosti, mimo garáže a šatny, jsou nainstalované TV. Bezpečnostní rolety, bezpečnostní ocelové vstupní dveře okna s trojsky a rámy Schüco.
Kuchyňská linka, vybavena spotřebiči zn. Miele včetně elektricky výsuvných šuplíků, navazuje na obytný prostor, ve kterém je obývací stěna na dálkové ovládání, mramorový elektrický krb, který hřeje i praská. Dominantou ložnice je hvězdné nebe z optických vláken + koupelna Swarovski. Ve wellness části je bazén s tryskami a masážním vodopádem, sauna s dvojsystémem (pára a suchá), muzikoterapie, bar s lednicí (možnost nasvícení čtyřmi barvami).
Podlahy, s podlahovým vytápěním, téměř v celém domě jsou z italského mramoru, v pracovně a navazující druhé kuchyni jsou podlahy dřevěné (ořech), v garážích a terase v atriu žulové. V atriu je venkovní kino a zavlažování trávníku je zajištěno kapilárními tryskami. Parkování je zajištěno ve dvou garážích, v nichž jedné z nich jsou vybudované odtoky vody pro mytí auta.
Čerstvý vzduch zajišťuje rozvedená rekuperace s chladící jednotkou, topení kotlem Viessmann zajišťují 3 stometrové vrty tepelného čerpadla pro dům i pro bazén.
Tento dům vyniká svou unikátností a luxusním charakterem, které osloví i ty nejnáročnější kupující.
Pokud hledáte nemovitost, která splní všechna vaše očekávání a bude vám poskytovat jedinečný pocit exkluzivity a 100% soukromí, nemusíte hledat dál. Tato nemovitost je tím pravým místem pro váš životní styl.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Těším se na setkání s vámi a možnost vám představit tuto unikátní nemovitost osobně.

59 950 000 Kč (za nemovitost)

Kde se nemovitost nachází

Půdorys

Video

Přehrát video

REMAX informace

Cena:59 950 000 Kč / za nemovitost
Dispozice / Plocha:UP 365 m2
Poznámka k ceně:vč. provize a právních služeb
Upozornění:Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Rok výstavby:
2012
Číslo zakázky:
ID 205-NP09568