Přeskočit na obsah

Prodej penzionu U Kubínů, Přibyslav

Prodej penzionu U Kubínů, Přibyslav

Dovoluji si Vám nabídnout prodej zavedeného a vyhlášeného penzionu “U Kubínů” v Přibyslavi. Základní kámen ve 14.století, restaurace je domě dle dohledaných dokumentů od roku 1823.
Penzion disponuje užitnou plochou 960m2, zahrnuje 15 pokojů s koupelnami, restaurací s kuchyní, zahradní restaurací se samostatným výčepem, dostatečným zázemím (sklady, sklepy na víno i pivo) + garáží. Dále dvěma byty 2+1 a 3+1, ke kterým patří zimní zateplená zahrada (pavlač) a také teresa o výměře 67m2 s bazénem s technologií na slanou vodu.
K penzionu náleži pozemek o celkové rozloze 698m2.
Dům prošel rekonstrukcí od roku 1993 až po nástavbu v roce 2008 včetně nové kanalizace 2021. Příprava, včetně povolení památkářů, na výtah.

Suterén: 3x sklep (pivní pro restauraci, vinný a pro zahrádku s výtahem) + vlastní studna i vodárna + garáž 5x7m s výjezdem na ulici Vyšehrad (střecha z mědi)
1.patro: – restaurace s 65.místy k sezení, barem z dubu. Kuchyně čistá, špinavá + suchý sklad a chladící box. Personální šatna + sklad alkoholu. WC – muži, ženy a pro personál.
– zastřešená zahrádka s výčepem pro 30 lidí a volným prostorem pro 50 lidí. Veliká část návštěvníků cyklisti. Nedaleko domu cyklosteska nedávno oceněna jako nejlepší v EU.
– na druhé straně průjezdu se nachází první 4 pokoje s vlastním sociálním zařízením + místnost pro technologii bazénu se slanou vodou.
2.patro: byt 3+1, byt 2+1. Obývací pavlač, terasa s bazénem a sklad pro čisté prádlo a dva dvoulůžkové pokoje.
3.patro: luxusní pokoj s baroktním nábytkem, vanou a výhledem do údolí Sazávy. 4x mezonet (1x pro invalidy) 4-5 lůžkový, dvoulůžkový s trezorem na zbraně – ostatní s trezory na peníze, cennosti.
Na tomto patře se nachází i sál pro 70 lidí.
Podkroví: technická místnost a sklad.

Úřady povolena čtyři reklamní místa na příjezdech do Přibyslavi. Turistická sezóna běží i přes zimu (Nové Město na Moravě 30 minut autem).
Restaurace používají objednávkový systém ABX Harsys.

Majitelé jsou ochotni první měsíce pomoc, zasvětit do provozu, včetně výpomoci v kuchyni.

Celková obestavaná hmota objektu je 4500m3

24 990 000 Kč (za nemovitost)

Kde se nemovitost nachází

Půdorys

Video

Přehrát video

REMAX informace

Cena:24 990 000 Kč / za nemovitost
Vlastnictví:Osobní
Poznámka k ceně:vč. provize a právních služeb
Upozornění:Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Dispozice / Plocha:
15 pokojů s koupelnami, restaurací s kuchyní,  dva byty 2+1 a 3+1, UP 961 m2
Číslo zakázky:
ID 205-NP08182