Přeskočit na obsah

Prodej vícegenerační vily

pozemek 2.018 m2, Babice, P-V

Prodej vícegeneračního RD s UP 557 m2, pozemek 2.018 m2, Babice, P-V

Dovoluji si Vám nabídnout prodej prostorného vícegeneračního domu s užitnou plochou 557 m2 v Babicích, na Praze – východ.
Dům, kolaudovaný v roce 2003, se nachází na prostorném a zajímavém pozemku 2.018 m2.
Přízemí tvoří 3 jednotky, se dvěma vlastními vstupy. Hlavním vstupem v přízemí se dostaneme do 2 jednotek. První tvoří velkoryse řešený obytný prostor s jídelním koutem, krbem a vstupem na terasu 68 m2 a kuchyně 11 m2, koupelna se sprchovým koutem, předsíň 23 m2 se schodištěm do patra, technická místnost. Z předsíně je vstup do druhého bytu, který tvoří obytný prostor 21 m2 se vstupem na terasu, kuchyně 16 m2, předsíň a koupelna s sprchovým koutem, rohovou vanou a toaletou pro invalidy. Druhým vstupem se dostaneme do dalšího bytu, který tvoří obytný prostor s kuchyňským koutem 48 m2, ze kterého je vstup na terasu, předsíň, komora, technická místnost, toaleta. Schodištěm je vstup do patra, kde je koupelna se sprchovým koutem, vanou a toaletou. V patře jsou 2 dětské pokoje 31 m2 a 22 m2, oba mají šatnu. Větší pokoj má navíc koupelnu se sprchovým koutem a toaletu a vstup na balkón. Vstup na balkón je ještě z další ložnice 25 m2. V patře je dále chodba, 2 komory, koupelna v přípravě a ještě jeden pokoj 18 m2, ze kterého je přes chodbu vstup na půdu 47 m2. Tento prostor je možné předělat na obytnou část a díky vysokému štítu je možnost dalšího rozšíření.
U domu je částečně zastřešená terasa s pergolou, grilem a zázemím pro posezení s rodinou či přáteli.
Zahrada je udržovaná, s herními prvky pro děti. V zadní části jsou vrostlé stromy a jezírko, které je z bezpečnostních důvodů oploceno.
Přestavba na současný stav proběhla v roce 2020 a v roce 2022 byla předělána střecha (šindel). 
Parkování je možno v prostorné garáži s dílnou 61 m2 i na příjezdové, asfaltové cestě která vede za branou ke garáži. Dům má vlastní čističku odpadních vod, vodu čerpá z vrtu 35 m hlubokého. Připojení na kanalizaci i vodovod je možné ihned za vjezdem na pozemek (plyn 100m). K dispozici je i vestavěná nádrž na dešťovou vodu o velikosti 8m³.


V místě je pouze Obecní úřad, školka, škola, Open Gate, obchod, cukrárna, hospůdka, dětské a fotbalové hřiště, tenisové kurty, rugby klub. Kompletní občanská vybavenost včetně služeb, restaurací a zdravotní péče je ve 4 km vzdálených Říčanech.
Dobrá dopravní dostupnost – 200 m od domu je zastávka příměstského autobusu, kterým se 15 minut dostanete na vlakové nádraží Říčany, ze kterého jste za 27 minut v samém centru Prahy – na Hlavním nádraží. Příjemné je i rychlé napojení na Pražský okruh a dálnici D1.
Nespornou výhodou a příjemným zpestřením je však okolí samotných Babic, které je obklopeno lesy, s nesčetnými možnostmi sportu, relaxace či procházek.
Tato nemovitost je ideální pro rodiny s dětmi, které touží po prostorném a klidném bydlení, s výbornou dostupností do Prahy a zároveň v blízkosti přírody.
Doporučuji osobní prohlídku.

26 850 000 Kč (za nemovitost)

Kde se nemovitost nachází

Půdorys

Video

Přehrát video

REMAX informace

Cena:27 900 000 Kč / za nemovitost
Dispozice / Plocha:vícegenerační, garáž, pozemek 2.018 m 2
Poznámka k ceně:vč. provize a právních služeb
Upozornění:Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Rok výstavby:
2003, rekonstrukce 2020, střecha 2022
Číslo zakázky:
ID 205-NP10195