Přeskočit na obsah

Prodej rodinného domu 6+1 s garáží,

pozemek 959 m2, Šestajovice, P-V

Prodej rodinného domu 6+1 s garáží, Šestajovice, pozemek 959 m2

Ke koupi nabízím rodinný dům 6+1 typu dřevostavba, který se nachází v klidné rezidenční čtvrti v obci Šestajovice.

Dispozice domu je ideální pro rodinu s dětmi, všem obyvatelům poskytuje dostatek vlastního prostoru a soukromí. Najdete zde obývací pokoj s oddělenou jídelnou, kuchyni, čtyři ložnice, dvě koupelny, šatnu a praktickou komoru. Interiér působí příjemným vzdušným a prosvětleným dojmem. Příslušenstvím domu je dvougaráž a terasa s výhledem na krásnou zahradu. Obývací pokoj a hlavní ložnice jsou vybaveny klimatizací, v obývacím pokoji dále oceníte přítomnost krbu. Dvě půdy, jedna nad garáží a druhá nad obytnou částí domu, jsou v celém rozsahu pochozí a nabízí dostatek úložných prostor.

Dům postavený v roce 1999 se nachází na pozemku o velikosti 959 m2, z čehož je 189 m2 zastavěná plocha. Zahrada je osázena množstvím okrasné zeleně, která je doplněna jezírkem. Kompozice zahrady dodává místu nádech domácí pohody a harmonie. Najdete zde svou oázu klidu s velmi dobrou dostupností pro denní dojíždění do zaměstnání.

V Šestajovicích a v přilehlých Klánovicích je kompletní občanská vybavenost, pestrá gastronomie, nesčetné možnosti sportovního vyžití a bezprostřední blízkost přírody. Oceníte také pohodlnou dopravní obslužnost díky přímému vlakovému spojení do centra Prahy a nedalekému nájezdu na dálnici D11.

Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením a vyjednáním nejlepších podmínek na trhu vám pomůže náš hypoteční specialista.

Těším se na viděnou na prohlídce!

15 500 000 Kč (za nemovitost)

Kde se nemovitost nachází

Půdorys

REMAX informace

Cena: 16 500 000 Kč / za nemovitost
Dispozice / Plocha: 6+1 s garáží, pozemek 959 m 2
Poznámka k ceně: vč. provize a právních služeb
Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Rok výstavby:
1999
Číslo zakázky:
ID 205-NP09642