Přeskočit na obsah

Prodej domu

Panenské Břežany 1341 m²

Luxusní třípatrová vila s UP 1341m2 a pozemkem 2842m2 - Panenské Břežany

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji luxusní rodinnou vilu s kompletním vybavením a relaxačním zázemím, vybudovanou v nejvyšším standardu za použití nejkvalitnějších materiálů zasazenou do vzrostlé udržované zahrady sousedící s lesem poskytující naprosté soukromí a klid. Dům je kompletně ve 100% stavu, připravený ihned k nastěhování, nově celý vymalovaný s novou fasádou a neustálou prvotřídní péčí.

Dispozice nabízí 4 prostorné ložnice, 3 šatny (z toho 1 velká šatna u rodičovského pokoje), lodžie, terasy u dětských pokojů, 5 koupelen, několik toalet, pracovnu, kinosál, bazén s přelivovou hranou a protiproudem (10 x 4 x 1,6 m), solnou jeskyni, masážní místnost, nadstandardně vybavenou posilovnu a kardio, místnost s vertikálním soláriem, saunu, vnitřní a venkovní Jacuzzi, prádelna a sušárna, žehlírna.

Nábytek na míru, dřevěné podlahy, perské koberce, vnitřní a venkovní mramorové prvky, venkovní dlažby a sokly domu z velkoformátového pískovce, žulové parapety a prahy, vitráže, klimatizace, tepelná čerpadla, voda přes změkčovač vody (voda má dle rozboru lepší parametry než voda značky Vittel), zabezpečovací a kamerový systém, po celém domě nové televize, další technické místnosti a vybavení např. shoz na prádlo, LED osvětlení, ozvučení celého domu. Kompletní technické vybavení mimo jiné zahrnuje náhradní sekačku, křovinořez, sněžnou frézu, elektrocentrálu pro případ výpadku elektrického proudu. Budova získala energetický štítek B.

Venkovní zahradní kuchyně a sezení ve dřevě a kameni ve stylu Koliba s toaletou vč. bidetu a pisoáru, zahradní domek, zahrada s automatickým zavlažovacím a sekacím systémem, vlastní studna, 6 garážových stání (vč. zabudované zdvižné plošiny), venkovní dřevěné sezení s lehátkem a houpačkou, rumpál s doškovou střechou, kotec pro psy, osvětlení zahrady, dětské hřiště.

Obec Panenské Břežany nabízí velmi dobrou dopravní dostupnost do centra, na metro i letiště, v obci je i základní a mateřská škola, obchod, v blízkosti je řada velkých obchodů včetně nákupních a zábavních center. Klidná lokalita s řadou možností na relaxační i sportovní vyžití.

55 000 000 Kč (za nemovitost)

Kde se nemovitost nachází

Půdorys

Video

Přehrát video

REMAX informace

Cena:55 000 000 Kč / za nemovitost
Hypotéka:Splátka od 231 918 Kč/měsíc
Poznámka k ceně:vč. provize a právních služeb
Upozornění:Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Dispozice / Plocha:
Samostatný / 1 341 m²
Číslo zakázky:
ID 205-NP07387