Přeskočit na obsah

Prodej nebytového prostoru s možností výstavby bytového domu, Praha 10 - Strašnice

Prodej nebytového prostoru s možností výstavby bytového domu, Praha 10 - Strašnice

Dovoluji si Vám nabídnout prodej plně funkčního nebytového prostoru zkolaudovaného pro prodej potravinářského průmyslu, s možností výstavby bytového domu, v Praze 10 Strašnicích, v ulice Ve stínu.
Obchod je určen pro prodej potravinářského zboží, momentálně maso – uzenina s 25.letou historií – monžo ihned provozovat. MOŽNOST PRONAJMUTÍ STÁVAJÍCÍMU PROVOZOVATELI!
Součástí prodeje jsou dva chladící boxy, dvě přístěnné lednice, 10m chladící pul, veškeré řeznické zařízení pro provozování obchodu, vše nerez + vstupní dveře na fotobuňku.
Celá provozovna je klimatizována.
Prostor se nachází ve stabilizovaném území, v samém centru Strašnic. Územní plán hlavního města Prahy definuje pro nabízený pozemek pod nemovitostí funkční využití OV – všeobecné obytné bez kódu míry využití území, které umožňuje zejména vybudování ploch pro umístění stavby pro bydlení, byty v nebytových domech, mimoškolní zařízení pro děti a mládež, školy, školská a ostatní vzdělávací zařízení, kulturní zařízení, církevní zařízení, zdravotnická zařízení, zařízení sociálních služeb, malá ubytovací zařízení, drobná nerušící výroba a služby, veterinární zařízení a administravitu v rámci staveb pro bydlení, sportovní zařízení, obchodní zařízení s celkovou hrubou podlažní plochou nepřevyšující 2.000 m2, zařízení veřejného stravování.
Soused souhlasí s případnou výstavbou do vyšších pater včetně maximální zastavěnosti pozemku!
IS: vodovod, kanalizace, elektřina, plyn.
Výborná dopravní dostupnost – 400 m “M” Strašnická, TRAM – 50 m.
V místě kompletní občanská vybavenost včetně služeb. 5 minut OC Eden.
Pro bližší informace kontaktujte makléře.

13 880 000 Kč (za nemovitost)

Kde se nemovitost nachází

Přehrát video

REMAX informace

Cena:13 880 000 Kč / za nemovitost
Dispozice / Plocha:Prodej nebytového prostoru s možností výstavby bytového domu
Poznámka k ceně:vč. provize a právních služeb
Upozornění:Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Stav:Momentálně se na pozemku se nachází plně funkční nebytový prostor zkolaudovaný pro prodej potravinářského průmyslu.
Číslo zakázky:
ID 205-NP08617