Přeskočit na obsah

Spolupráce REMAX

Spolupráce v rámci RE/MAX – kompletní realitní služby

Výhodou toho, že patříme do společnosti RE/MAX G8 Reality je bezesporu to, že můžeme spolupracovat s odborníky v rámci celého RE/MAXu.

Ať už jsou to kolegové a kolegyně z makléřského oboru, advokátní zastoupení, odborníci přes finance, marketéři, fotografové nebo profesionálové přes trendy v prezentaci nemovitostí. Díky tomu od nás dostanete kompletní a bezpečné realitní služby.

Zajistíme kompletní služby v oblasti realit i vám

Získáme pro vás podporu v prodeji, pronájmu i koupi nemovitostí, napříč celou naší společností a nespočet cenných zkušeností od celého týmu. Trh s nemovitostmi se neobejde bez poradenství a znalostí, které my v RE/MAXu máme a předáváme si je.

Neustále se vzděláváme a dělíme se o zkušenosti mezi kolegy. Máte tak jistotu, že vám poradíme od počátečních dotazů až po podpis smlouvy a předání klíčů. Pojďte tedy spolupracovat.

Proč chtít podporu společnosti RE/MAX?

Trh s nemovitostmi a svět  realit je prostředí, kde můžete snadno narazit. Svěřte tedy svůj majetek, čas a finance těm, kteří tvoří stabilní tým a spolupracují spolu. Výhodou naší velké společnosti je to, že máme zastoupení odborníků od realit po právní úkony. Vy se nemusíte o nic starat, můžete se v klidu věnovat své rodině a zájmům a nechat vše na nás.

Ve zkratce tedy lze říci to, že:

  • dostanete ty nejlepší realitní služby
  • získáte oporu profesionálů
  • prodej, pronájem či koupě proběhne zcela bezpečně
  • o vše se postaráme za vás


Chcete na trhu s realitami podporu společnosti RE/MAX?

Vydělejte na prodeji své nemovitosti maximum

Pošlete mi zprávu přes tlačítko níže nebo mi zavolejte na +420 733 679 995. Do 24 hodin se vám ozvu zpět a probereme, jak vám mohu pomoci.