Reference

Co o mě říkají moji klienti

Děkuji panu Babčickému za profesionální a pohotový přístup. I při náročnějším prodeji vše proběhlo hladce, pan Babčický byl velmi komunikativní, vždy dostupný a schopný případné komplikace vzniklé v průběhu operativně řešit a zejména rychle vyřešit, proto jeho služby mohu vřele doporučit!

Květa Čulejová, 25.6.2016

Simona Smith

Pan Babčický byl skvělý makléř. Můj byt na Malé Straně prodal pouze za jeden týden! Fakt, že žiji v Kalifornii a nebyla jsem přítomna pro něho nebyl žádný problém a byla jsem velmi příjemně překvapena stupněm profesionality a servisu, který mi pan Babčický poskytnul. Vřele jeho služby doporučuji a těším se na budoucí spolupráci.

Simona Smith, 10.5.2016

Monika Povinská

Pana Babčického mohu všem vřele doporučit jako spolehlivého, ochotného a komunikativního prodejce. Prodej domu proběhl velmi rychle a bez komplikací. Oceňuji výbornou komunikaci, kvalitní fotografie interiéru i exteriéru a veškerý servis ohledně formálních záležitosti jako jsou smlouvy a vyhotovení daňového přiznání.

Monika Povinská, 15.4.2016

Při prodeji mého pozemku v Praze 10 jsem požádala o pomoc pana Františka Babčického z realitní kanceláře RE/MAX Alfa. S veškerou odbornou prací pana Babčického jsem byla velmi spokojena. Pan Babčický nalezl rychle zájemce o pozemek, mnou žádaná cena byla dodržena. Veškeré administrativní úkony zařídil pan Babčický rychle a spolehlivě. Mohu pana Babčického jako odborníka vřele doporučit. Je velmi ochotný, schopný a spolehlivý.

Alena Mészárosová, 31.3.2016

S panem Babčickým jsme se setkali jako kupující bytu v Praze. Jako zástupce společnosti RE/MAX Alfa nám pomohl s veškerými věcmi ohledně koupě bytu. Velmi jsme ocenili jeho flexibilitu a vstřícnost při jednáních. Ani na minutu jsme neměli pocit, že bychom něco nevěděli, nebo nám něco nebylo sděleno. Všechna jednání proběhla hladce, a vždy se nám snažil vyjít vstříc, pokud bylo třeba řešit nebo doplnit chybějící informace.

Děkujeme za příjemné a profesionální jednání.

Štěpán Slíva, 4.3.2016

Manželé Polifkovi

Pan Babčický nám během 14 dnů našel kupce pro dům. Za své působení dovedl jen vážné zájemcce. Jeho vystupování jak k nám, tak i k protistraně bylo velmi profesionální.

Byli jsme s ním i s jeho týmem, který zajišťoval prodej naší nemovitosti velice spokojeni. Určitě ho budeme doporučovat ve svém okolí a v případě, že budeme řešit realitní služby, opět se ne něj obrátíme.

Při předání nemovitosti mu předávací protokol upadl do potoka a nabral hbitě směr Vltava. To všechny zúčastněné celkem pobavilo 🙂

Manželé Polifkovi, 1.3.2016

Filip Žid

S panem Babčickým jsem v průběhu jednoho roku prodal 4 nemovitosti. Vše proběhlo hladce a vše podle dohody. Pokud je někdo z realitního trhu spolehlivý, dodržuje dohodu a své slovo, je to pan Babčický. Profesionál na svém místě – doporučuji! Děkuji

Filip Žid, 7.1.2016

Hana Pávová

S panem Babčickým jsem byla nad míru spokojena, byl to můj první prodej nemovitosti a díky němu se nebudu obávat dalšího – samozřejmě s jeho 100% pomocí. Určitě můžu pana Babčického doporučit. Ve všem vyjde vstříc a o vše potřebné se bez problému postará.

Hana Pávová, 30.12.2015

Kontakt s Vámi byl naším prvním přímým setkáním s realitním makléřem vůbec a mohu říct, že byl veskrze pozitivní. Na čem jsme se domluvili, to platilo, což dnes zdaleka není pravidlem.

Takže ještě jednou děkujeme za spolupráci.

Tomáš Kadlec a Simona Líkařová, 6.12.2015

Lucie Blechová

Dobrý den pane Františku,

mám-li shrnout hodnocení spolupráce s Vámi ohledně pořízení nemovitosti, stačí mi jediné slovo, PERFEKTNÍ!!!!

Již v minulosti jsem měla zkušenosti s prací realitních makléřů různých realitních kanceláří, ale s Vaší profesionalitou a přístupem se to naprosto srovnávat nedá… Oceňuji Vaší profesionalitu, vstřícnost, rychlost jednání, kompletní servis, se kterým jsem se dosud nikde nesetkala. Díky Vám jsem změnila názor na práci realitních kanceláří a pokud bude v budoucnu opět možnost, velice ráda se na Vás obrátím….

Vaše služby mohu všem jen a jen doporučit!!!

Děkuji Vám za vše a přeji hodně úspěchů v profesním i osobním životě.

Lucie Blechová, 5.11.2015

Lenka Petrželková

Vážený pane Babčický,

chtěla bych Vám velice poděkovat za perfektní práci, kterou jste odvedl při prodeji mého bytu v Praze – Řepy. Příjemně mě překvapil Váš ochotný, upřímný přístup, který je v dnešní době vzácností. Oceňuji zejména, co řeknete, to platí ! Byla jsem nadšena jak rychlostí Vašeho jednání, tak naprostou profesionalitou při Vámi sjednaných schůzkách a jejich následným hodnocením. Zároveň jsem uvítala, že jste byl schopen poradit a zodpovědět moje případné dotazy, byl jste vždy přesný a precizní. Neměla jsem vůbec žádné pochybnosti ohledně prodeje nemovisti.

Vámi poskytované služby byly 100% a veškeré záležitosti ohledně prodeje vyřešeny rychle, vstřícně a ochotně.

Pokud budu v budoucnosti poptávat či nabízet nějakou nemovitost, obrátím se na Váš kvalitní servis a každopádně bych Vás v oblasti realitní činnosti vřele doporučila.

Ještě jednou velké díky za Vaši práci a přeji Vám vše dobré a hodně úspěchů !

Lenka Petrželková, 4.11.2015

Robert Procháska

S prací pana Babčického jsem byl spokojený. Drží slovo, vše proběhlo podle naší domluvy. Rád doporučím.

Robert Procháska, 30.10.2015

Pan Babčický je příjemný, ochotný, spolehlivý makléř, který dobře rozumí své práci a přitom udržuje dobrou náladu.

Eda Schulzová, 13.10.2015

František se postaral o prodej mého bytu v podstatě od A do Z, zatímco já jsem se mohla naprosto v klidu a s důvěrou v něj věnovat svému nabitému pracovnímu programu. Jsem velmi ráda, že jsem poslechla svou intuici, že pan Babčický díky svému profesionálnímu přístupu prodá mou nemovitost velmi rychle a tak se také stalo. Ověřila jsem si tak, že je dobré spojit se s lidmi, kteří mají zkušenosti, jsou schopni logicky a čestně jednat a drží si vysoký standard služeb. Františku, děkuji! Ušetřil jste mi spoustu času, energie a starostí!!

Lucie Kunzová, 17.9.2015

Pan Babčický se mnou jednal rychle a efektivně. Měl jsem špatné zkušenosti, co se týče jednání s cizinci. Pan Babčický mi je rychle vyvrátil, choval se uctivě a s jeho jednáním jsem byl nadmíru spokojen. Děkuji.”

Karimov, 15.9.2015

Chtěl bych poděkovat za profesionální přístup a zejména flexibilitu při ne vždy lehkém vyjednávání s bankou.

Ondřej Moudrý, 8.9.2015

Daniela Smečenská

Realitní makléř, František Babčický mi zařizoval prodej bytu. Jeho práce byla skvělá, rychlá, měl přátelské jednání a poskytl mi plný full servis. Prostě profesionál na svém místě. Všem vřele doporučuji. Děkuji a mnoho úspěchů přeje

Daniela Smečenská, 26.8.2015

Děkuji za velice profesionální a přitom osobní a lidský přístup při poskytnutí služeb.

V. Černohlávková, 18.8.2015

Makléř, pan Babčický má příjemné, vstřícné, pragmatické a rychlé jednaní – absolutně bez problému. Jeho jednáni je upřímné a jeho slovo ma váhu – toho si moc cením, protože to dnes nebývá pravidlem.

Mirek Svoboda, 18.8.2015

Rozhodla jsem se pro koupi parkovacího stání, které měl na starosti realitní makléř, pan Babčický. Spolupráci s ním hodnotím jako velmi dobrou a ve všech ohledech vstřícnou. Vždy se snažil přizpůsobit mým časovým možnostem a vše vyšlo tak, jak mělo. Děkuji za profesionální přístup.

L.Vyhnalová, 21.6.2015