Reference

Co o mě říkají moji klienti

Při prodeji mého pozemku v Praze 10 jsem požádala o pomoc pana Františka Babčického z realitní kanceláře RE/MAX Alfa. S veškerou odbornou prací pana Babčického jsem byla velmi spokojena. Pan Babčický nalezl rychle zájemce o pozemek, mnou žádaná cena byla dodržena. Veškeré administrativní úkony zařídil pan Babčický rychle a spolehlivě. Mohu pana Babčického jako odborníka vřele doporučit. Je velmi ochotný, schopný a spolehlivý.

Alena Mészárosová, 31.3.2016

S panem Babčickým jsme se setkali jako kupující bytu v Praze. Jako zástupce společnosti RE/MAX Alfa nám pomohl s veškerými věcmi ohledně koupě bytu. Velmi jsme ocenili jeho flexibilitu a vstřícnost při jednáních. Ani na minutu jsme neměli pocit, že bychom něco nevěděli, nebo nám něco nebylo sděleno. Všechna jednání proběhla hladce, a vždy se nám snažil vyjít vstříc, pokud bylo třeba řešit nebo doplnit chybějící informace.

Děkujeme za příjemné a profesionální jednání.

Štěpán Slíva, 4.3.2016

Manželé Polifkovi

Pan Babčický nám během 14 dnů našel kupce pro dům. Za své působení dovedl jen vážné zájemcce. Jeho vystupování jak k nám, tak i k protistraně bylo velmi profesionální.

Byli jsme s ním i s jeho týmem, který zajišťoval prodej naší nemovitosti velice spokojeni. Určitě ho budeme doporučovat ve svém okolí a v případě, že budeme řešit realitní služby, opět se ne něj obrátíme.

Při předání nemovitosti mu předávací protokol upadl do potoka a nabral hbitě směr Vltava. To všechny zúčastněné celkem pobavilo 🙂

Manželé Polifkovi, 1.3.2016

Filip Žid

S panem Babčickým jsem v průběhu jednoho roku prodal 4 nemovitosti. Vše proběhlo hladce a vše podle dohody. Pokud je někdo z realitního trhu spolehlivý, dodržuje dohodu a své slovo, je to pan Babčický. Profesionál na svém místě – doporučuji! Děkuji

Filip Žid, 7.1.2016

Hana Pávová

S panem Babčickým jsem byla nad míru spokojena, byl to můj první prodej nemovitosti a díky němu se nebudu obávat dalšího – samozřejmě s jeho 100% pomocí. Určitě můžu pana Babčického doporučit. Ve všem vyjde vstříc a o vše potřebné se bez problému postará.

Hana Pávová, 30.12.2015

Kontakt s Vámi byl naším prvním přímým setkáním s realitním makléřem vůbec a mohu říct, že byl veskrze pozitivní. Na čem jsme se domluvili, to platilo, což dnes zdaleka není pravidlem.

Takže ještě jednou děkujeme za spolupráci.

Tomáš Kadlec a Simona Líkařová, 6.12.2015

Lucie Blechová

Dobrý den pane Františku,

mám-li shrnout hodnocení spolupráce s Vámi ohledně pořízení nemovitosti, stačí mi jediné slovo, PERFEKTNÍ!!!!

Již v minulosti jsem měla zkušenosti s prací realitních makléřů různých realitních kanceláří, ale s Vaší profesionalitou a přístupem se to naprosto srovnávat nedá… Oceňuji Vaší profesionalitu, vstřícnost, rychlost jednání, kompletní servis, se kterým jsem se dosud nikde nesetkala. Díky Vám jsem změnila názor na práci realitních kanceláří a pokud bude v budoucnu opět možnost, velice ráda se na Vás obrátím….

Vaše služby mohu všem jen a jen doporučit!!!

Děkuji Vám za vše a přeji hodně úspěchů v profesním i osobním životě.

Lucie Blechová, 5.11.2015

Lenka Petrželková

Vážený pane Babčický,

chtěla bych Vám velice poděkovat za perfektní práci, kterou jste odvedl při prodeji mého bytu v Praze – Řepy. Příjemně mě překvapil Váš ochotný, upřímný přístup, který je v dnešní době vzácností. Oceňuji zejména, co řeknete, to platí ! Byla jsem nadšena jak rychlostí Vašeho jednání, tak naprostou profesionalitou při Vámi sjednaných schůzkách a jejich následným hodnocením. Zároveň jsem uvítala, že jste byl schopen poradit a zodpovědět moje případné dotazy, byl jste vždy přesný a precizní. Neměla jsem vůbec žádné pochybnosti ohledně prodeje nemovisti.

Vámi poskytované služby byly 100% a veškeré záležitosti ohledně prodeje vyřešeny rychle, vstřícně a ochotně.

Pokud budu v budoucnosti poptávat či nabízet nějakou nemovitost, obrátím se na Váš kvalitní servis a každopádně bych Vás v oblasti realitní činnosti vřele doporučila.

Ještě jednou velké díky za Vaši práci a přeji Vám vše dobré a hodně úspěchů !

Lenka Petrželková, 4.11.2015

Robert Procháska

S prací pana Babčického jsem byl spokojený. Drží slovo, vše proběhlo podle naší domluvy. Rád doporučím.

Robert Procháska, 30.10.2015

Pan Babčický je příjemný, ochotný, spolehlivý makléř, který dobře rozumí své práci a přitom udržuje dobrou náladu.

Eda Schulzová, 13.10.2015

František se postaral o prodej mého bytu v podstatě od A do Z, zatímco já jsem se mohla naprosto v klidu a s důvěrou v něj věnovat svému nabitému pracovnímu programu. Jsem velmi ráda, že jsem poslechla svou intuici, že pan Babčický díky svému profesionálnímu přístupu prodá mou nemovitost velmi rychle a tak se také stalo. Ověřila jsem si tak, že je dobré spojit se s lidmi, kteří mají zkušenosti, jsou schopni logicky a čestně jednat a drží si vysoký standard služeb. Františku, děkuji! Ušetřil jste mi spoustu času, energie a starostí!!

Lucie Kunzová, 17.9.2015

Pan Babčický se mnou jednal rychle a efektivně. Měl jsem špatné zkušenosti, co se týče jednání s cizinci. Pan Babčický mi je rychle vyvrátil, choval se uctivě a s jeho jednáním jsem byl nadmíru spokojen. Děkuji.”

Karimov, 15.9.2015

Chtěl bych poděkovat za profesionální přístup a zejména flexibilitu při ne vždy lehkém vyjednávání s bankou.

Ondřej Moudrý, 8.9.2015

Daniela Smečenská

Realitní makléř, František Babčický mi zařizoval prodej bytu. Jeho práce byla skvělá, rychlá, měl přátelské jednání a poskytl mi plný full servis. Prostě profesionál na svém místě. Všem vřele doporučuji. Děkuji a mnoho úspěchů přeje

Daniela Smečenská, 26.8.2015

Děkuji za velice profesionální a přitom osobní a lidský přístup při poskytnutí služeb.

V. Černohlávková, 18.8.2015

Makléř, pan Babčický má příjemné, vstřícné, pragmatické a rychlé jednaní – absolutně bez problému. Jeho jednáni je upřímné a jeho slovo ma váhu – toho si moc cením, protože to dnes nebývá pravidlem.

Mirek Svoboda, 18.8.2015

Rozhodla jsem se pro koupi parkovacího stání, které měl na starosti realitní makléř, pan Babčický. Spolupráci s ním hodnotím jako velmi dobrou a ve všech ohledech vstřícnou. Vždy se snažil přizpůsobit mým časovým možnostem a vše vyšlo tak, jak mělo. Děkuji za profesionální přístup.

L.Vyhnalová, 21.6.2015

Dobrý den, minulý měsíc jsem prostřednictvím Vaší společnosti RE/MAX Alfa prodal nemovitost a chtěl bych moc poděkovat za velmi dobře odvedenou práci v tomto oboru. Toto poděkování patří především panu makléři Františku Babčickému, který postupoval velmi profesionálně. S pozdravem

Petr Kalina, 16.6.2015

Dobrý den, chci napsat recenzi na p. Babčického, který nám prodával byt. Jeho profesionální vystupování a odbornost v prodeji dlouho nepamatuji. Všem vřele doporučuji jeho služby. Ješte jednou díky za takové lidi.

V. Fidler, 11.6.2015

Pana Babčického vřele doporučuji. Je to odborník, který ochotně a rád poradí s výběrem nemovitosti. Pokud nastanou nějaké komplikace v průběhu prodeje, okamžitě reaguje a snaží se vše vyřešit ke spokojenosti kupujícího i prodávajícího.

Kateřina Kopečná, 22.5.2015