Reference

Co o mě říkají moji klienti

“Byla jsem naprosto spokojená s přístupem a vstřícností pana Babčického. Ochotně vše ukázal a vysvětlil co bylo třeba. Rozhodně doporučuji!”

Lenka Dobřichovská, 12.2.2021

“Super přístup, skvělá prohlídka bytu a super domluva, doporučuji!”

Bella Morgenova, 7.2.2021

“Pan Babcicky byl velmi napomocny pri nasem prodeji vily. Pan Babcicky prokazal odbornost, obetavost a prikladny pristup ke klientovi. Vzdy doporucil reseni pro komplikovane situace a vybudoval si u nas vysokou duveru, ze pracuje v klientove dobro.”

Jan Kulich, 3.2.2021

“Veškerý servis proběhl hladce a v pohodové atmosféře, takže nemůžu než poděkovat.”

Jiří Smělý, 3.2.2021

“Pana Babčického mohu jen doporučit! Do 24 hodin nás kontaktoval, domluvili jsme si prohlídku. Vše proběhlo rychle, kvalitně a cítili jsme se na prohlídce bytu velmi příjemně, ukázal nám vše co jsme potřebovali vidět a plácli jsme si. Ale jak to v životě chodí, tak jsme dostali nečekanou nabídku od známého a tak jsme museli zrušit byt od pana Babčického. Moc nás to mrzelo a pan Babčický měl pochopení, moc se nám líbil jeho přístup a i když to nevyšlo, tak byl profesionální a velmi proklientský! Jen doporučuji!”

Filip Lazár, 29.1.2021

“Pan František Babčický nám pomohl prodat zrealizovat prodej nemovitosti a současně nám velmi pomohl při zprostředkování následné koupě jiné nemovitosti. Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti. Byli jsme velmi příjemně překvapeni jeho maximálně profesionálním jednáním, ochotou, trpělivostí a lidským přístupem. Vždy jsme byli dopředu přesně informováni, jaký bude další průběh, co vše bude ještě potřeba. Pana Františka Babčického považuji za stoprocentního profesionála se vrozenou empatií pro potřeby svých klientů. Mohu ho všem jen doporučit.”

Blanka Prajerová, 27.12.2020

“Profesionální služby. Tři obchody během dvou měsíců. Velice úspěšné.”

Kamil Plaček, 19.11.2020

“Doporučuji! Maximálně spokojený. 100% spolehlivost, rychlost, ochota poradit a přizpůsobení se mojí situaci, byla nadstandartní. Je radost vědět, že i v této době existuje možnost sehnat profesionála ve svém oboru a tím pan Babčický je! Je to člověk na svém místě.”

Tommy Rogers, 19.11.2020

“Dobrý den, ve svém životě, jsem již zrealizoval několik koupí či prodejů nemovitostí a musím říci, že pan Babčický, je naprostý profesionál, se kterým jsem se doposud v tomto oboru nesetkal. Jeho vstřícnost, ochota a lidský přístup chybí mnohým. Naprostá profesionalita, se kterou po celou dobu komunikuje, je skrátka vynikající. Služby pana Babčického, mohu jen doporučit.”

Jan Švanda, 5.11.2020

“Pan Babčický je super člověk s profesionálním chováním.”

Milena Horvátová, 5.11.2020

“Pan Babčický mi pomohl s prodejem pozemků a vše probíhalo bez jakýchkoliv komplikací .Veliká spokojenost a mohu jen doporučit.”

K. Chroustová, 1.11.2020

“Prodával jsem prostřednictvím p. Babčického byt 1+kk formou aukce. Zpočátku jsem byl k této formě skeptický, ale nakonec jsem byl velmi příjemně překvapen, a to nejen skvělou cenou. Jednání bylo maximálně profesionální, rychlé a naprosto bez problémů.”

David Rychetský, 1.11.2020

“Pan František Babčický mi pomohl s odhadem nemovitosti pro dědické řízení. S odhadem byly spokojeny všechny zúčastněné strany. Na základě této zkušenosti jsem jej doporučil kolegyni v práci, které prodal obratem dům.”

Viktor Kudrnka, 1.11.2020

“Byli jsme velmi spokojeni s profesionálním přístupem pana Babčického při celém procesu koupě nemovitosti. Velice profesionální a zároveň lidský přístup, dodržení všech dohod, termínů apod. Rychlé a vstřícné jednání, ochota. Můžeme vřele doporučit.” Chalupovi, Lipno nad Vltavou

Michal Chalupa, 30.9.2020

“S realitní službou p. Babčického jsem velmi spokojený.”

Martin Rašplička, 27.9.2020

“Služeb pana Babčického jsem využil při prodeji mojí další nemovitosti a mohu opět zopakovat, že přístup, jednání a ochota znovu více než předčila moje očekávání. S klidem mohu jen doporučit. Tímto pana Babčického zdravím a ještě jednou děkuji.”

Daniel Šamudovský, 25.9.2020

“Pan ing. Babčický ma naprosto profesionální přístup, skvělou komunikace, je ochotny a snaží se pomoci při řešení jakéhokoliv problému. Rozhodně doporučuji!!!”

Taťána Guzioti, 16.9.2020

“Pan Babčický před třemi lety prodával náš byt v Dejvicích a s jeho službami jsme byli velmi spokojeni, takže když jsme nedávno potřebovali prodat pozemek, oslovili jsme ho znovu a opět nezklamal, vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti.”

Mgr. Jana Chárová, 16.9.2020

“Děkuji za velice profesionální přístup. Rychlé jednání a komunikaci. Byl jsem informován o každém kroku v průběhu zjišťování odhadu pozemku. 🙂 “

Tomáš Haupt, 10.9.2020

“Byli jsme velmi spokojeni s prodejem nemovitosti i s profesionálním přístupem pana Babčického, vše proběhlo bez komplikací. Můžeme doporučit.”

Magda Monawechová, 29.5.2020