Reference

Co o mě říkají moji klienti
Simona Vaculíková a Lukáš Netolický

27.8.2017

Pana makléře Františka Babčického i s přítelem velmi doporučujeme. Jeho vystupování je velmi příjemné a adekvátní. Co se týče pronájmu bytu jeho jednání bylo pohotové a osobité. S jeho službami jsme byli oba velmi spokojení bez jakékoliv výtky. Především velké plus dáváme za přátelské vystupování.

Simona Vaculíková a Lukáš Netolický, 27.8.2017

4.8.2017

Pan Babčický přesně splnil to, co od makléře očekáváme: bezchybně a ochotně se postaral o všechny organizační záležitosti a administrativu spojenou s prodejem našeho bytu v Dejvicích, ale hlavně ho prodal za výbornou cenu. Rozhodně se nás nesnažil přimět k jejímu snižování, aby si zjednodušil práci. Prostě našel toho pravého kupujícího. A tak to má být, pokud tedy nespěcháte a nemusíte prodat nemovitost rychle. Jinými slovy, pan Babčický poctivě hájí zájmy klientů, takže mě nepřekvapuje, že se k němu vracejí.

H. Chára, 4.8.2017

3.8.2017

Při koupi třípokojového bytu v Praze 6 – Dejvicích jsem využil služeb realitní kanceláře Remax, jmenovitě p. Františka Babčického. Kdybych měl hodnotit práci p. Babčického a moji spokojenost s ní jako ve škole, dal bych mu jedničku.

Milan Popilka, 3.8.2017

Karel Zámečník

2.6.2017

Pan František Babčický poskytuje naprosto profesionální služby nejen pro majitele bytu, ale taky pro budoucí nájemníky a tímto mu chceme velmi poděkovat.

Možná se zdá jednoduché pronajmout si byt pro rodinu s 2 dětmi, ale není tomu tak i když je velká nabídka volných bytů. Hledali jsme nájem cca 4 měsíce a za tu dobu jsme kontaktovali spoustu makléřů nebo přímo majitelů bytů. 90% makléřů na email ani neodpovědělo a majitelé, kteří alespoň zvedli telefon nás šokovali tím, že děti do bytu nechtějí a mají zájem pouze o 1-2 dospělé bez dětí a bez zvířat. Majitel bytu, kde jsme bydleli 6 let nám začátkem roku oznámil, že byt bude prodávat a musíme se do 1.5.2017 vystěhovat. Byli jsme naprosto zoufalí.

V polovině dubna jsme kontaktovali s naší poptávkou pana Babčického a nestačili jsme se divit. Ještě ten den nám nabídl prohlídku bytu a zařídil vše tak aby jsme se mohli přestěhovat co nejrychleji. Po nastěhování jsme zjistili, několik závažných problémů s elektřinou, které netušila majitelka ani pan Babčický, který se okamžitě pustil do řešení této nepříjemné situace, která se ukázala být složitější než se zdálo a vyřešení trvalo víc než měsíc. Po celou dobu nás pan Babčický průběžně informoval a zařizoval s řemeslníkem potřebné kroky k opravě jeho špatně odvedené práci před předáváním bytu. Pan makléř Babčický se o celou věc staral téměř 6 týdnů aby vše proběhlo k naší spokojenosti a toho si velmi ceníme.

Pan František Babčický je to nejlepší, co nás mohlo potkat. Dnes víme, že jeho služby vyhledáme vždy pokud se bude jednat o nájem nebo koupi nemovitosti v budoucnu a všem známým jeho služby rozhodně doporučíme.

Ještě jednou vám pane Babčický velmi děkuji jménem celé mojí rodiny za kvalitní a profesionální servis v oblasti nemovitostí.

Karel Zámečník, 2.6.2017

Dobrý den, pane Babčický,

děkujeme Vám za včerejší prohlídku, po dlouhé době jsme byli nadšeni z práce makléře.

Pěkný den!

Višnovský, 21.2.2017

Vážený pane Babčický, děkuji Vám za zprostředkování pronájmu mého bytu v Praze 5. Oceňuji zejména rychlost, s jakou jste byl schopen celou věc zařídit a též fakt, že celá akce mohla proběhnout v podstatě bez moji účasti. Pro lidi jako já, kteří jsou neustále na cestách, je toto neocenitelná pomoc. Rovněž další úkony spojené s pronájmem a sepsáním smlouvy byly provedeny na vysoké profesionální úrovni. Ještě jednou Vám děkuji a těším se na případnou příští spolupráci.

Eduard Feireisl, 20.2.2017

“Nebyli jsme přímí klienti pana Babčického, ale kupovali jsme si byt od jeho klientky. Přesto se o nás staral jako o vlastní 🙂 Vždy na něj byl spoleh a snažil se vždy vše vyřídit co nejdříve a ku prospěchu všech stran.

Vendula Kropáčová & Viktor Vinohradský, 27.1.2017

Naše společnosti METALO, s.r.o. a GSM CITY s.r.o. se obrátily na pana Babčického při hledání prostor pro novou pražskou pobočku. Díky němu jsme nově ve velmi reprezentativní kanceláři na lukrativním místě, a navíc za výhodných podmínek. Veškerá komunikace probíhala rychle a věcně, vše co bylo domluveno, také platilo. Se službami pana Babčického jsme tedy spokojeni a v případě potřeby se na něj velmi rádi opět obrátíme.

Jan Trnka, obchodní ředitel, METALO s.r.o., 13.1.2017

Dj Enrico

František Babčický dostal nelehký úkol, v prosinci, na poslední chvíli před Vánocemi 2016 pronajmout dvě samostatné jednotky v rozestavěném developerském projektu. Zhostil se toho naprosto profesionálně a 23.12. byla podepsána jedna smlouva a 27.12., dva dny po Vánocích, druhá. Nevěřil jsem, že v Praze bude někdo pracovat kolem Vánoc a rychlost, s jakou bylo vyřízené vše okolo včetně sepsání smluv, předávacích protokolů i poslání peněz a všeho okolo, mi vrátila důvěru v realitní makléře v Praze. Chtěl bych podotknout, že veškeré prohlídky a papírování proběhlo bez mé přítomnosti s možností výběru konečných nájemců, a to jsem přesně požadoval. Recenzi píši v půlce ledna 2017 poté, co nájemci užívají spokojeně prostory a veškeré platby a přepisy a smlouvy jsou vyřízené. Vím určitě, že i do budoucna využiji služeb pana Babčického, profesionála na poli realitních služeb v Praze.

Dj Enrico, 12.1.2017

Prodej bytu proběhl bez problémů a jak bylo předem dohodnuto. Jednání a komunikace byla rychlá a bezproblémová přesto, že byt jsem kupovala “přes oceán” a pan Babčický byl nápomocen v řešení drobností kolem bytu i po vlastní koupi.

Ing. Marcela Marín Kraemerová, 19.10.2016

Spolupráce s panem Babčickým byla věcná a konstruktivní. Co bylo dohodnuto, to také platilo. Osobitý a originální přístup na profesionální úrovni. Mohu pouze a jen doporučit!

Kamil Gábik, 9.9.2016

Ve zkratce řečeno, že jsme spokojeni. Komunikace se všemi členy Vašeho teamu pokládáme za perfektní (rychlou, účelovou, příjemnou). Stejně tak i veškerý servis, co se týká vyřízení papírování.

Jana Nováková, 1.9.2016

L.Švorčík

V uplynulých několika týdnech se panu Babčickému podařilo rychle a splehlivě nalést ” správného” zájemce, zajistit potřebné podklady, provést prohlídky a následně soustředit potřebné dokumenty k prodeji. Oceňuji, že jsem od něho měl průběžně informace o momentálním stavu, byl korektní a vždy dodržel termíny a dané sliby. Za hladký a profesionální přístup tímto panu Babčickému vřele děkuji.

L.Švorčík, 28.8.2016

Ing. M. Borský

Děkuji, že jste mi pomohl s prodejem bytu. Poznal jsem, že se na Vás můžu spolehnout. Velice si vážím Vašeho profesionálního přístupu, rychlého a vstřícného jednání a Vaší schopnosti držet na 100 % slovo.

Ing. M. Borský, 15.8.2016

Kristýna Zíková

Pan František Babčický byl skvělý makléř. Byla to naše druhá spolupráce a neoslovila bych již nikoho jiného. I tentokrát proběhl prodej rychle, bez komplikací a o veškeré zařizování se bez problému postaral.

Vřele pana Františka Babčického a jeho tým doporučuji.

Kristýna Zíková, 26.7.2016

Dobrý den pane Babčický,

chtěla bych Vám poděkovat za profesionální a vždy vstřícný přístup při jednání s Vámi. Byla jsme překvapena, jak rychle a přesně dle mých požadavků jste mi vyhledal nájemce do bytu, který jsem chtěla pronajímat, včetně perfektního vyhotovení nájemní smlouvy. Určitě bych Vás doporučila svým známým, kdyby potřebovali koupit, prodat či pronajmout nějakou nemovitost.

Přeji hezký den

Iva Ticháčková, 20.7.2016

Paní Švadlenová

Děkuji za vynikající a vzájemnou spolupráci s panem Františkem Babčickým. Oceňuji jeho profesionální přístup při prodeji nemovitosti. Dovedl vždy dobře poradit a vyřešit všechny situace, které nastaly.

Paní Švadlenová, 8.7.2016

Děkuji panu Babčickému za profesionální a pohotový přístup. I při náročnějším prodeji vše proběhlo hladce, pan Babčický byl velmi komunikativní, vždy dostupný a schopný případné komplikace vzniklé v průběhu operativně řešit a zejména rychle vyřešit, proto jeho služby mohu vřele doporučit!

Květa Čulejová, 25.6.2016

Simona Smith

Pan Babčický byl skvělý makléř. Můj byt na Malé Straně prodal pouze za jeden týden! Fakt, že žiji v Kalifornii a nebyla jsem přítomna pro něho nebyl žádný problém a byla jsem velmi příjemně překvapena stupněm profesionality a servisu, který mi pan Babčický poskytnul. Vřele jeho služby doporučuji a těším se na budoucí spolupráci.

Simona Smith, 10.5.2016

Monika Povinská

Pana Babčického mohu všem vřele doporučit jako spolehlivého, ochotného a komunikativního prodejce. Prodej domu proběhl velmi rychle a bez komplikací. Oceňuji výbornou komunikaci, kvalitní fotografie interiéru i exteriéru a veškerý servis ohledně formálních záležitosti jako jsou smlouvy a vyhotovení daňového přiznání.

Monika Povinská, 15.4.2016