Reference

Co o mě říkají moji klienti

Michal Jirásek, 16.10.2019

Filip Vácha

“Vážený pane Babčický,

děkuji Vám za pomoc při prodeji pozemku.  Vše proběhlo v pořádku a k naprosté spokojenosti. Velmi profesionální přístup, solidní jednání. Určitě doporučuji. S pozdravem a přáním hezkého dne. ”

 

 

Filip Vácha, 25.9.2019

Petr Kalina, 30.8.2019

 

Ivo Městecký, 23.4.2019

Michaela Polišenská

„Velice děkuji za pohotové a profesionální služby pana Františka Babčického, i přes nečekaně rychlou akci prodeje a koupě bytu na sobě závislých, proběhlo vše rychle a bez problémů , vřele doporučuji.“

 

Michaela Polišenská, 3.4.2019

Lenka Kalíšková

“Velice děkuji panu Babčickému za profesionálně vykonanou práci. Projevil dlouholetou zkušenost a podařilo se mu efektivně prodat komplikovanou nemovitost. Každopádně ho doporučuji a v budoucnosti se na něj opět obrátím. Přeji mu též hodně dalších úspěchů v kariéře realit.”

 

Lenka Kalíšková, 18.3.2019

Jaroslav Polák, 6.12.2018

David Rychetský

“Rád bych touto cestou poděkoval panu Babčickému za jeho služby při prodeji bytu. Z duše nesnáším jakékoliv vyřizování, chození po úřadech a papírování. Z prodeje bytu jsem měl obavy i z důvodu různých podvodníků, kteří se přiživují na neznalosti lidí, kteří v tom takříkajíc “neumí chodit”. František dokázal skoro nemožné, jediné o co se musím postarat, je jak výhodně investovat získané peníze. Navíc cena, za kterou byt prodal, mě velmi příjemně překvapila. Celý život se řídím heslem, že než něco patlat sám, je lepší svěřit se odborníkům. Pan Babčický je odborník a profesionál každým coulem a jsem přesvědčen, že spokojeného klienta by nikdy nevyměnil za rychlý zisk. A za to jemu a celému jeho týmu patří má poklona a velký DÍK.”

 

 

David Rychetský, 11.9.2018

“Dovolte nám vyjádřit poděkování za zprostředkování prodeje a vyřešení celé situace.”

Kusovi, 3.9.2018

Ing. Miloslava Poláková

“Chtěla bych touto cestou poděkovat vynikajícímu makléři panu Františku Babčickému za zprostředkování prodeje bytu.  Obrátila jsem se na něj opakovaně, neboť již v prvním případě mě přesvědčil o svých kvalitách. Během 14 dnů našel kupce! Prodej velkého  atypického bytu proběhl velmi rychle a bez komplikací. Během celého procesu jednal profesionálně, vstřícně a komunikativně. Jsem velmi spokojena s jeho službami  i s prací  jeho týmu. Všem vřele doporučuji.”

Ing. Miloslava Poláková, 16.8.2018

“Profesionální a lidský přístup zároveň, od první schůzky po samotný prodej nemovitosti. Mohu jen doporučit. “

Daniel Šamudovský, 16.7.2018

Olga Trutenko

“Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Františkovi Babčickému za rychlou pomoc při prodeji hrobu na Olšanech. Pan Babčický se projevil jako zkušený a spolehlivý broker, kterého ráda doporučím dalším zákazníkům. Byla jsem velmi spokojena. “

Olga Trutenko, 26.4.2018

Luboš Voráček

“Profesionální přístup a rychlost. S panem Bačickým proběhla koupě hladce a jednoduše, byl vždy připraven a vše proběhlo dle plánu. Jeho znalost oboru je na vysoké úrovni, na všechny naše dotazy jsme dostali vždy jasnou a konkrétní odpověď. Korektní přístup a profesionální jednání. Děkuji. Zdravím”

 

 

Luboš Voráček, 16.4.2018

“S panem Babčickým jsme byli moc spokojeni! Původně jsme prodávali s jinou realitkou, až pak jsme se na doporučení obrátili na pana Babčického a během 2 měsíců jsme měli zájemce – pan Babčický je profesionál ve svém oboru a příště se na něj obrátíme znovu!”

Děkujeme moc

 

Petra Kolková, 13.11.2017

René Cvoreň, 11.2.2017

„Děkuji panu Babčickému za ochotu, serióznost a rychle uzavřený obchod s prodávajícím, ač byl prodávající až z Ameriky. Díky tomuto mám možnost co nejrychleji realizovat svůj podnikatelský záměr s domem v Králově Dvoře.“

Děkuji a krásný víkend

 

 

Luděk Macourek, 12.11.2017

“Pan Babčický je spolehlivý, příjemný a akční, spolupráce s ním byla efektivní a vedla k dobrému výsledku.”

 

 

Lenka Lamešová, 10.11.2017

Marie Štěpánková

“Byla jsem velice spokojená s jednáním a přístupem pana Františka Babčického, zprostředkování prodeje bytu, chválím rychlé, bezstarostné a pohodové vyřízení prodeje mého bytu . Děkuji za vše.”

 

Marie Štěpánková, 8.11.2017

“Pan František Babčický poskytuje nevídané služby. Dlouho jsme sháněli hrobové místo v Praze. Díky němu se nám to podařilo. Zajistil vše potřebné, průběžně nás informoval o stavu věci – jednoduše perfektní servis. Jsme velmi spokojeni.”

Ing. Miloslava Polákova, 28.2.2018

„Byla jsem velice příjemně překvapená přístupem pana Babčického ke klientům, jeho odbornou erudicí a organizačními schopnostmi. Velice dobře se s ním spolupracuje a je ochoten i poradit a pomoci nad rámec svých povinností. Již jsem ho začala doporučovat.“

Ivana Procházková, 30.11.2017