Reference

Co o mě říkají moji klienti

“Pan Babčický mě jako naprostého laika ryze profesionálně provedl celým procesem prodeje domu. Vše mi vždy do detailu vysvětlil. Prodej nemovitosti s ním byla ,,hračka”. Děkuji.”

Martina Boková, 30.3.2022

“Děkuji panu Babčickému za velmi vstřícné a korektní jednání při zprostředkování prodeje nemovitosti. Udělal si na nás čas a potřebné s námi víckrát prošel, abychom si byli akvizicí jistí. Co řekl, to dodržel, což jsme velmi ocenili nejnen při jednání u smluvní dokumentace, ale zejména v rámci aukce na kupní cenu. Děkujeme! “

Vít Pavelka, 5.2.2022

„Perfektní spolupráce. I přes všemožné nechtěné komplikace z mé strany, naprosto profesionální přístup a perfektní servis od nafocení, prezentace až po samotný prodej. Spolupráci s pane m Babčickým mohu jen doporučit.”

Jiří Šnajberk, 10.1.2022

“Tímto bych ráda poděkovala panu Babčickému za skvěle odvedenou práci při zprostředkování koupi pozemku. Velmi profesionálně zhotovená videoprezentace pozemku a přilehlého okolí nás přesvědčila, že opravdu stojí za to, jet se na místo podívat. A byli jsme víc než nadšeni a to nejen nemovitosí, ale celkovým přístupem a jednáním pana Babčického, které bylo vždy férové a profesionální. Celá transakce proběhla v klidu a k naší spokojenosti. Pana Babčického vřele doporučujeme.”

Petra Stark, 6.1.2022

Jiří Ptáčník, 29.12.2021

„Výborná práce, vše provedeno profesionálně, velká vstřícnost. Můžu plně doporučit”

Ladislav Filip, 12.12.2021

„S panem Babčickým již spolupracuji leta a nemohu si ho vynachválit . Vždy profesionální, spolehlivý a ochotný pomoci. Vím o čem mluvím, mám srovnání s agenty z brother consulting a je to jako nebe a dudy. Především v dnešní době je potřeba spolehnout se na někoho spolehlivého. Děkuji.”

MUDr. Ivana Procházková, 6.12.2021

“Ráda bych touto cestou nejdříve poděkovala panu Františkovi Babčickému za kvalitně odvedenou práci při prodeji mého domu. Vřele mohu pana Babčického všem, kdo neví, jak najít dobrého realitního makléře, doporučit. Jakmile se na FB obrátíte, vyřídí vše k Vaší spokojenosti. Vždy byl k sehnání na telefonu, informoval mne o průběhu, situace byla mnohdy komplikovaná a nejvíce se mi líbilo na konci naší domluvy jeho pozdrav: máme plán a jedeme dál. Prodejem mne provázel až do předání nemovitosti, kdy jsem ocenila jeho přátelské a profesionální rozloučení.”

Jana Dohnalová, 4.12.2021

“Před nedávnem jsme se rozhodli koupit nemovitost. S pomocí pana Babčického vše proběhlo hladce. S jeho jednáním jsme byli moc spokojeni. Spolehlivý a velice přátelský přístup. Děkujeme. “

Veronika Vrecionová, 17.10.2021

“Stručně a jasně – maximální spokojenost. Férový chlap, co řekne, to splní. Profesionální servis od první prohlídky až po předání bytu. V budoucnu je pan Babčický jasná volba. A to doporučuji i Vám, budoucím zájemcům o služby pana Babčického.”

Ing. Jan Luštický, 8.9.2021

“Naprosto profesionální přístup pana Babčického, prvotřídní přístup a to od inzerce až po zajištění právních služeb. Přístup ke mně i ke klientům byl skvělý, vše co slíbil do detailu splnil. Je jasně patrné, že má a dokáže využít své mnohaleté zkušenosti ze světa realit, a že se perfektně vyzná. Při další příležitosti nebudu váhat, ať při prodeji nemovitosti či nákupu, a s radostí se opět obrátím na pana Babčcického. Za mě nemá 5 hvězd, ale 10.”

Vilém Hájek, 8.9.2021

“Pan Babčický je nejenom profesionál, který se naprosto vyzná ve svém oboru, ale navíc i člověk, se kterým je radost jednat. Je velmi milý a vstřícný. Pomohl nám s nákupem nemovitosti ve chvíli, kdy už jsme to skoro vzdávali. Moc děkujeme a určitě doporučujeme všem!!!!!!!”

Pavla Homolová, 11.8.2021

„Pana Babčického vnímám jako velkého profesionála, který má svou práci rád a orientuje se v ní na 100%. Což posuzuji na základě zkušeností, které mám i s jinými realitními makléři. Velice oceňuji jeho lidský přístup a perfektní znalosti v oblasti realit, díky kterým prodej mé nemovitosti dopadl nad očekávání skvěle. Rozhodně v budoucnu služby pana Babčického využiji znovu.”

Iva Paseková, 7.7.2021

“Když jsme se na začátku domlouvali s panem Babčickým na prodeji mého pozemku, příliš velké naděje jsem si nedělal. Pan Babčický bez velkých slov jen suše konstatoval, že mi prodej slibuje, a tak to taky bude. A skutečně bylo. Všechno proběhlo až neskutečně hladce a jednoduše, za velmi uspokojivých podmínek. Rozhodně doporučuji!”

Ing. Oldřich Kozák, 25.6.2021

„Pan Babčický je profesionál s lidským přístupem. Při koupi naší první nemovitosti nám vždy ochotně poradil a přidal i sem tam nějaký vtípek navrch. Vždy je příjemné spolupracovat s člověkem, který drží slovo a dohodnuté termíny.”

Pavel Konečný, 23.6.2021

„S p. Babčickým byla skvělá spolupráce. Veškerá komunikace s ním byla bez problémů, vše vyřídil a prodej bytu proběhl bez jediného problému. Zkušenosti na realitním trhu, které p. Babčický má, jsou na profesionální úrovni a proto všem doporučuji, kteří chtějí byt prodat a nechtějí se o nic starat, neboť realitní makléř za Vás vše vyřídí.”

Lucie Žufníčková, 23.6.2021

„Oceňuji u p.Babčického dodržení slova. Slibil se ozvat v případě změny zájmu předchozích uchazečů o nemovitost, což dodržel a slovo platilo. Cela transakce pak byla již rychlá.”

Jiří Jaroš, 23.6.2021

“Pozitivní hodnocení, vyčerpávající znalosti a vědomosti o své činnosti , umí poradit, váží si klienta. Je schopen vše pohlídat, typické pro něj je férové jednání a fundovaná dlouholetá zkušenost z práce se zákazníkem již od prvního osobního kontaktu. Pro jeho přímé vystupování je vzorovým reprezentantem vaší společnosti, kterého bych vždy mohl doporučit bez jakýchkoliv obav dalším zájemcům.”

Dr. Milan Spáčil, 17.3.2021

“Pan Babčický je opravdu profesionál, byt nám prodal velice rychle. Určitě to bylo díky skvělé prezentaci našeho bytu. Na tomto si dává opravdu záležet. Ale i ostatní služby jsou perfektní. Je vždy na telefonu, když se nedovoláte, jakmile může zavolá zpět. Poradí, má opravdu trpělivost. Nemovitost většina lidí prodává párkrát za život a neví co a jak. Pan Babčický v tom dělá spoustu let, a i když má vše v malíčku, stále si uvědomuje, že vy jste ten laik a potřebujete pomoc, takže se chová velice korektně, mile a trpělivě, což odlišuje profesionála a člověka, kterého to baví od někoho, kdo se snaží jen vydělat a shrábnout peníze. Mohu jen doporučit a budete spokojení jako já.

Tomáš Ticháček, 10.3.2021

“Pana Babčického mohu vřele doporučit. Profesionální přístup, bezproblémová komunikace. Rychlé a vstřícné jednání ke spokojenosti všech.”

Martina Skokan, 10.3.2021