Reference

Co o mě říkají moji klienti

Jaroslav Polák, 6.12.2018

David Rychetský

“Rád bych touto cestou poděkoval panu Babčickému za jeho služby při prodeji bytu. Z duše nesnáším jakékoliv vyřizování, chození po úřadech a papírování. Z prodeje bytu jsem měl obavy i z důvodu různých podvodníků, kteří se přiživují na neznalosti lidí, kteří v tom takříkajíc “neumí chodit”. František dokázal skoro nemožné, jediné o co se musím postarat, je jak výhodně investovat získané peníze. Navíc cena, za kterou byt prodal, mě velmi příjemně překvapila. Celý život se řídím heslem, že než něco patlat sám, je lepší svěřit se odborníkům. Pan Babčický je odborník a profesionál každým coulem a jsem přesvědčen, že spokojeného klienta by nikdy nevyměnil za rychlý zisk. A za to jemu a celému jeho týmu patří má poklona a velký DÍK.”

 

 

David Rychetský, 11.9.2018

“Dovolte nám vyjádřit poděkování za zprostředkování prodeje a vyřešení celé situace.”

Kusovi, 3.9.2018

Ing. Miloslava Poláková

“Chtěla bych touto cestou poděkovat vynikajícímu makléři panu Františku Babčickému za zprostředkování prodeje bytu.  Obrátila jsem se na něj opakovaně, neboť již v prvním případě mě přesvědčil o svých kvalitách. Během 14 dnů našel kupce! Prodej velkého  atypického bytu proběhl velmi rychle a bez komplikací. Během celého procesu jednal profesionálně, vstřícně a komunikativně. Jsem velmi spokojena s jeho službami  i s prací  jeho týmu. Všem vřele doporučuji.”

Ing. Miloslava Poláková, 16.8.2018

“Profesionální a lidský přístup zároveň, od první schůzky po samotný prodej nemovitosti. Mohu jen doporučit. “

Daniel Šamudovský, 16.7.2018

Olga Trutenko

“Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Františkovi Babčickému za rychlou pomoc při prodeji hrobu na Olšanech. Pan Babčický se projevil jako zkušený a spolehlivý broker, kterého ráda doporučím dalším zákazníkům. Byla jsem velmi spokojena. “

Olga Trutenko, 26.4.2018

Luboš Voráček

“Profesionální přístup a rychlost. S panem Bačickým proběhla koupě hladce a jednoduše, byl vždy připraven a vše proběhlo dle plánu. Jeho znalost oboru je na vysoké úrovni, na všechny naše dotazy jsme dostali vždy jasnou a konkrétní odpověď. Korektní přístup a profesionální jednání. Děkuji. Zdravím”

 

 

Luboš Voráček, 16.4.2018

“S panem Babčickým jsme byli moc spokojeni! Původně jsme prodávali s jinou realitkou, až pak jsme se na doporučení obrátili na pana Babčického a během 2 měsíců jsme měli zájemce – pan Babčický je profesionál ve svém oboru a příště se na něj obrátíme znovu!”

Děkujeme moc

 

Petra Kolková, 13.11.2017

„Děkuji panu Babčickému za ochotu, serióznost a rychle uzavřený obchod s prodávajícím, ač byl prodávající až z Ameriky. Díky tomuto mám možnost co nejrychleji realizovat svůj podnikatelský záměr s domem v Králově Dvoře.“

Děkuji a krásný víkend

 

 

Luděk Macourek, 12.11.2017

“Pan Babčický je spolehlivý, příjemný a akční, spolupráce s ním byla efektivní a vedla k dobrému výsledku.”

 

 

Lenka Lamešová, 10.11.2017

Marie Štěpánková

“Byla jsem velice spokojená s jednáním a přístupem pana Františka Babčického, zprostředkování prodeje bytu, chválím rychlé, bezstarostné a pohodové vyřízení prodeje mého bytu . Děkuji za vše.”

 

Marie Štěpánková, 8.11.2017

“Pan František Babčický poskytuje nevídané služby. Dlouho jsme sháněli hrobové místo v Praze. Díky němu se nám to podařilo. Zajistil vše potřebné, průběžně nás informoval o stavu věci – jednoduše perfektní servis. Jsme velmi spokojeni.”

Ing. Miloslava Polákova, 28.2.2018

„Byla jsem velice příjemně překvapená přístupem pana Babčického ke klientům, jeho odbornou erudicí a organizačními schopnostmi. Velice dobře se s ním spolupracuje a je ochoten i poradit a pomoci nad rámec svých povinností. Již jsem ho začala doporučovat.“

Ivana Procházková, 30.11.2017

27.10.2017

“S poskytnutou službou realitní kanceláře REMAX, která mi zprostředkovala pronájem bytu jsem byl velice spokojen. Musím především ocenit profesionální přístup makléře pana Babčického a zejména jeho vstřícnost a ochotu, se kterou k celé záležitosti přistupoval. To mi umožnilo vyřešit veškeré záležitosti rychle, ale zejména efektivně bez nutnosti návštěv kanceláře či úřadů.”

 

Ing. Ondřej Mityska, 27.10.2017

“Během jednoho týdne po zveřejnění inzerátu na internetu jsem získal aukcí přes pana Babčického kupní cenu o 130.000 Kč vyšší (i po uhrazení provize), než jsem si vyjednal původně já se zájemcem osobně!”

František Juřica, 26.9.2017

Eva Kapicová

18.9.2017

“Výborná komunikace, profesionální přístup a rychlost. O kupování bytu jsem nic nevěděla. S panem Bačickým proběhla koupě hladce a jednoduše, byl nápomocen ve všech otázkách i situacích a vše perfektně připravil.”

 

Eva Kapicová, 18.9.2017

Simona Vaculíková a Lukáš Netolický

27.8.2017

Pana makléře Františka Babčického i s přítelem velmi doporučujeme. Jeho vystupování je velmi příjemné a adekvátní. Co se týče pronájmu bytu jeho jednání bylo pohotové a osobité. S jeho službami jsme byli oba velmi spokojení bez jakékoliv výtky. Především velké plus dáváme za přátelské vystupování.

Simona Vaculíková a Lukáš Netolický, 27.8.2017

4.8.2017

Pan Babčický přesně splnil to, co od makléře očekáváme: bezchybně a ochotně se postaral o všechny organizační záležitosti a administrativu spojenou s prodejem našeho bytu v Dejvicích, ale hlavně ho prodal za výbornou cenu. Rozhodně se nás nesnažil přimět k jejímu snižování, aby si zjednodušil práci. Prostě našel toho pravého kupujícího. A tak to má být, pokud tedy nespěcháte a nemusíte prodat nemovitost rychle. Jinými slovy, pan Babčický poctivě hájí zájmy klientů, takže mě nepřekvapuje, že se k němu vracejí.

H. Chára, 4.8.2017

3.8.2017

Při koupi třípokojového bytu v Praze 6 – Dejvicích jsem využil služeb realitní kanceláře Remax, jmenovitě p. Františka Babčického. Kdybych měl hodnotit práci p. Babčického a moji spokojenost s ní jako ve škole, dal bych mu jedničku.

Milan Popilka, 3.8.2017

Karel Zámečník

2.6.2017

Pan František Babčický poskytuje naprosto profesionální služby nejen pro majitele bytu, ale taky pro budoucí nájemníky a tímto mu chceme velmi poděkovat.

Možná se zdá jednoduché pronajmout si byt pro rodinu s 2 dětmi, ale není tomu tak i když je velká nabídka volných bytů. Hledali jsme nájem cca 4 měsíce a za tu dobu jsme kontaktovali spoustu makléřů nebo přímo majitelů bytů. 90% makléřů na email ani neodpovědělo a majitelé, kteří alespoň zvedli telefon nás šokovali tím, že děti do bytu nechtějí a mají zájem pouze o 1-2 dospělé bez dětí a bez zvířat. Majitel bytu, kde jsme bydleli 6 let nám začátkem roku oznámil, že byt bude prodávat a musíme se do 1.5.2017 vystěhovat. Byli jsme naprosto zoufalí.

V polovině dubna jsme kontaktovali s naší poptávkou pana Babčického a nestačili jsme se divit. Ještě ten den nám nabídl prohlídku bytu a zařídil vše tak aby jsme se mohli přestěhovat co nejrychleji. Po nastěhování jsme zjistili, několik závažných problémů s elektřinou, které netušila majitelka ani pan Babčický, který se okamžitě pustil do řešení této nepříjemné situace, která se ukázala být složitější než se zdálo a vyřešení trvalo víc než měsíc. Po celou dobu nás pan Babčický průběžně informoval a zařizoval s řemeslníkem potřebné kroky k opravě jeho špatně odvedené práci před předáváním bytu. Pan makléř Babčický se o celou věc staral téměř 6 týdnů aby vše proběhlo k naší spokojenosti a toho si velmi ceníme.

Pan František Babčický je to nejlepší, co nás mohlo potkat. Dnes víme, že jeho služby vyhledáme vždy pokud se bude jednat o nájem nebo koupi nemovitosti v budoucnu a všem známým jeho služby rozhodně doporučíme.

Ještě jednou vám pane Babčický velmi děkuji jménem celé mojí rodiny za kvalitní a profesionální servis v oblasti nemovitostí.

Karel Zámečník, 2.6.2017