Reference

Co o mě říkají moji klienti

“Stručně a jasně – maximální spokojenost. Férový chlap, co řekne, to splní. Profesionální servis od první prohlídky až po předání bytu. V budoucnu je pan Babčický jasná volba. A to doporučuji i Vám, budoucím zájemcům o služby pana Babčického.”

Ing. Jan Luštický, 8.9.2021

“Naprosto profesionální přístup pana Babčického, prvotřídní přístup a to od inzerce až po zajištění právních služeb. Přístup ke mně i ke klientům byl skvělý, vše co slíbil do detailu splnil. Je jasně patrné, že má a dokáže využít své mnohaleté zkušenosti ze světa realit, a že se perfektně vyzná. Při další příležitosti nebudu váhat, ať při prodeji nemovitosti či nákupu, a s radostí se opět obrátím na pana Babčcického. Za mě nemá 5 hvězd, ale 10.”

Vilém Hájek, 8.9.2021

“Pan Babčický je nejenom profesionál, který se naprosto vyzná ve svém oboru, ale navíc i člověk, se kterým je radost jednat. Je velmi milý a vstřícný. Pomohl nám s nákupem nemovitosti ve chvíli, kdy už jsme to skoro vzdávali. Moc děkujeme a určitě doporučujeme všem!!!!!!!”

Pavla Homolová, 11.8.2021

„Pana Babčického vnímám jako velkého profesionála, který má svou práci rád a orientuje se v ní na 100%. Což posuzuji na základě zkušeností, které mám i s jinými realitními makléři. Velice oceňuji jeho lidský přístup a perfektní znalosti v oblasti realit, díky kterým prodej mé nemovitosti dopadl nad očekávání skvěle. Rozhodně v budoucnu služby pana Babčického využiji znovu.”

Iva Paseková, 7.7.2021

“Když jsme se na začátku domlouvali s panem Babčickým na prodeji mého pozemku, příliš velké naděje jsem si nedělal. Pan Babčický bez velkých slov jen suše konstatoval, že mi prodej slibuje, a tak to taky bude. A skutečně bylo. Všechno proběhlo až neskutečně hladce a jednoduše, za velmi uspokojivých podmínek. Rozhodně doporučuji!”

Ing. Oldřich Kozák, 25.6.2021

„Pan Babčický je profesionál s lidským přístupem. Při koupi naší první nemovitosti nám vždy ochotně poradil a přidal i sem tam nějaký vtípek navrch. Vždy je příjemné spolupracovat s člověkem, který drží slovo a dohodnuté termíny.”

Pavel Konečný, 23.6.2021

„S p. Babčickým byla skvělá spolupráce. Veškerá komunikace s ním byla bez problémů, vše vyřídil a prodej bytu proběhl bez jediného problému. Zkušenosti na realitním trhu, které p. Babčický má, jsou na profesionální úrovni a proto všem doporučuji, kteří chtějí byt prodat a nechtějí se o nic starat, neboť realitní makléř za Vás vše vyřídí.”

Lucie Žufníčková, 23.6.2021

„Oceňuji u p.Babčického dodržení slova. Slibil se ozvat v případě změny zájmu předchozích uchazečů o nemovitost, což dodržel a slovo platilo. Cela transakce pak byla již rychlá.”

Jiří Jaroš, 23.6.2021

“Pozitivní hodnocení, vyčerpávající znalosti a vědomosti o své činnosti , umí poradit, váží si klienta. Je schopen vše pohlídat, typické pro něj je férové jednání a fundovaná dlouholetá zkušenost z práce se zákazníkem již od prvního osobního kontaktu. Pro jeho přímé vystupování je vzorovým reprezentantem vaší společnosti, kterého bych vždy mohl doporučit bez jakýchkoliv obav dalším zájemcům.”

Dr. Milan Spáčil, 17.3.2021

“Pan Babčický je opravdu profesionál, byt nám prodal velice rychle. Určitě to bylo díky skvělé prezentaci našeho bytu. Na tomto si dává opravdu záležet. Ale i ostatní služby jsou perfektní. Je vždy na telefonu, když se nedovoláte, jakmile může zavolá zpět. Poradí, má opravdu trpělivost. Nemovitost většina lidí prodává párkrát za život a neví co a jak. Pan Babčický v tom dělá spoustu let, a i když má vše v malíčku, stále si uvědomuje, že vy jste ten laik a potřebujete pomoc, takže se chová velice korektně, mile a trpělivě, což odlišuje profesionála a člověka, kterého to baví od někoho, kdo se snaží jen vydělat a shrábnout peníze. Mohu jen doporučit a budete spokojení jako já.

Tomáš Ticháček, 10.3.2021

“Pana Babčického mohu vřele doporučit. Profesionální přístup, bezproblémová komunikace. Rychlé a vstřícné jednání ke spokojenosti všech.”

Martina Skokan, 10.3.2021

“Byla jsem naprosto spokojená s přístupem a vstřícností pana Babčického. Ochotně vše ukázal a vysvětlil co bylo třeba. Rozhodně doporučuji!”

Lenka Dobřichovská, 12.2.2021

“Super přístup, skvělá prohlídka bytu a super domluva, doporučuji!”

Bella Morgenova, 7.2.2021

“Pan Babcicky byl velmi napomocny pri nasem prodeji vily. Pan Babcicky prokazal odbornost, obetavost a prikladny pristup ke klientovi. Vzdy doporucil reseni pro komplikovane situace a vybudoval si u nas vysokou duveru, ze pracuje v klientove dobro.”

Jan Kulich, 3.2.2021

“Veškerý servis proběhl hladce a v pohodové atmosféře, takže nemůžu než poděkovat.”

Jiří Smělý, 3.2.2021

“Pana Babčického mohu jen doporučit! Do 24 hodin nás kontaktoval, domluvili jsme si prohlídku. Vše proběhlo rychle, kvalitně a cítili jsme se na prohlídce bytu velmi příjemně, ukázal nám vše co jsme potřebovali vidět a plácli jsme si. Ale jak to v životě chodí, tak jsme dostali nečekanou nabídku od známého a tak jsme museli zrušit byt od pana Babčického. Moc nás to mrzelo a pan Babčický měl pochopení, moc se nám líbil jeho přístup a i když to nevyšlo, tak byl profesionální a velmi proklientský! Jen doporučuji!”

Filip Lazár, 29.1.2021

“Pan František Babčický nám pomohl prodat zrealizovat prodej nemovitosti a současně nám velmi pomohl při zprostředkování následné koupě jiné nemovitosti. Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti. Byli jsme velmi příjemně překvapeni jeho maximálně profesionálním jednáním, ochotou, trpělivostí a lidským přístupem. Vždy jsme byli dopředu přesně informováni, jaký bude další průběh, co vše bude ještě potřeba. Pana Františka Babčického považuji za stoprocentního profesionála se vrozenou empatií pro potřeby svých klientů. Mohu ho všem jen doporučit.”

Blanka Prajerová, 27.12.2020

“Profesionální služby. Tři obchody během dvou měsíců. Velice úspěšné.”

Kamil Plaček, 19.11.2020

“Doporučuji! Maximálně spokojený. 100% spolehlivost, rychlost, ochota poradit a přizpůsobení se mojí situaci, byla nadstandartní. Je radost vědět, že i v této době existuje možnost sehnat profesionála ve svém oboru a tím pan Babčický je! Je to člověk na svém místě.”

Tommy Rogers, 19.11.2020

“Dobrý den, ve svém životě, jsem již zrealizoval několik koupí či prodejů nemovitostí a musím říci, že pan Babčický, je naprostý profesionál, se kterým jsem se doposud v tomto oboru nesetkal. Jeho vstřícnost, ochota a lidský přístup chybí mnohým. Naprostá profesionalita, se kterou po celou dobu komunikuje, je skrátka vynikající. Služby pana Babčického, mohu jen doporučit.”

Jan Švanda, 5.11.2020