Reference

Co o mě říkají moji klienti

Paní Strnadová, 4.5.2020

Ing. Petra Hinková, 29.4.2020

Martin Boháček, 23.3.2020

“Děkujeme panu Babčickému za zprostředkování pronájmu bytu, jeho přístup byl profesionální a přátelský. Jsme velice spokojeni. “

Manželé Jirsovi, 30.12.2019

“Dobrý den pane inženýre,
srdečně Vám děkuji za Vaši nevšední ochotu mi pomoci při zajištování a výběru klientů pro pronájem mé nemovitosti v Řepích.
Váš příkladný přístup k vyřešení mého problému a Vámi provedený a fundovaný výběr klientů mi umožnil ve velice krátké době pronajmout byt bez jakékoliv časové prodlevy a tak uzavřít k mé maximální spokojenosti rychlý pronájem.
Vaše vstřícné, profesionální a milé jednání zcela bezpečně využiji k dalšímu budoucímu setkání , týkající se mé další nemovitosti.
Mohu bez jakékoliv nadsázky sdělit vedení vaší firmy a hlavně Vám , že v případě pro mne neznámého dotazu, budu obdobně referovat a Vaše služby s hrdostí dále doporučovat.
V tomto předvánočním období přeji Vám , vážený pane inženýre, milé prožití Vánoc a vše nejlepší do Nového roku 2020.
Ještě jednou děkuji a přeji Vám krásný večer a milé další pracovní dny.”
dr. Milan Spáčil

Dr. Milan Spáčil, 16.12.2019

Michal Jirásek, 16.10.2019

Filip Vácha

“Vážený pane Babčický,

děkuji Vám za pomoc při prodeji pozemku.  Vše proběhlo v pořádku a k naprosté spokojenosti. Velmi profesionální přístup, solidní jednání. Určitě doporučuji. S pozdravem a přáním hezkého dne. ”

 

 

Filip Vácha, 25.9.2019

Petr Kalina, 30.8.2019

 

Ivo Městecký, 23.4.2019

Michaela Polišenská

„Velice děkuji za pohotové a profesionální služby pana Františka Babčického, i přes nečekaně rychlou akci prodeje a koupě bytu na sobě závislých, proběhlo vše rychle a bez problémů , vřele doporučuji.“

 

Michaela Polišenská, 3.4.2019

Lenka Kalíšková

“Velice děkuji panu Babčickému za profesionálně vykonanou práci. Projevil dlouholetou zkušenost a podařilo se mu efektivně prodat komplikovanou nemovitost. Každopádně ho doporučuji a v budoucnosti se na něj opět obrátím. Přeji mu též hodně dalších úspěchů v kariéře realit.”

 

Lenka Kalíšková, 18.3.2019

Jaroslav Polák, 6.12.2018

David Rychetský

“Rád bych touto cestou poděkoval panu Babčickému za jeho služby při prodeji bytu. Z duše nesnáším jakékoliv vyřizování, chození po úřadech a papírování. Z prodeje bytu jsem měl obavy i z důvodu různých podvodníků, kteří se přiživují na neznalosti lidí, kteří v tom takříkajíc “neumí chodit”. František dokázal skoro nemožné, jediné o co se musím postarat, je jak výhodně investovat získané peníze. Navíc cena, za kterou byt prodal, mě velmi příjemně překvapila. Celý život se řídím heslem, že než něco patlat sám, je lepší svěřit se odborníkům. Pan Babčický je odborník a profesionál každým coulem a jsem přesvědčen, že spokojeného klienta by nikdy nevyměnil za rychlý zisk. A za to jemu a celému jeho týmu patří má poklona a velký DÍK.”

 

 

David Rychetský, 11.9.2018

“Dovolte nám vyjádřit poděkování za zprostředkování prodeje a vyřešení celé situace.”

Kusovi, 3.9.2018

Ing. Miloslava Poláková

“Chtěla bych touto cestou poděkovat vynikajícímu makléři panu Františku Babčickému za zprostředkování prodeje bytu.  Obrátila jsem se na něj opakovaně, neboť již v prvním případě mě přesvědčil o svých kvalitách. Během 14 dnů našel kupce! Prodej velkého  atypického bytu proběhl velmi rychle a bez komplikací. Během celého procesu jednal profesionálně, vstřícně a komunikativně. Jsem velmi spokojena s jeho službami  i s prací  jeho týmu. Všem vřele doporučuji.”

Ing. Miloslava Poláková, 16.8.2018

“Profesionální a lidský přístup zároveň, od první schůzky po samotný prodej nemovitosti. Mohu jen doporučit. “

Daniel Šamudovský, 16.7.2018

Olga Trutenko

“Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Františkovi Babčickému za rychlou pomoc při prodeji hrobu na Olšanech. Pan Babčický se projevil jako zkušený a spolehlivý broker, kterého ráda doporučím dalším zákazníkům. Byla jsem velmi spokojena. “

Olga Trutenko, 26.4.2018

Luboš Voráček

“Profesionální přístup a rychlost. S panem Bačickým proběhla koupě hladce a jednoduše, byl vždy připraven a vše proběhlo dle plánu. Jeho znalost oboru je na vysoké úrovni, na všechny naše dotazy jsme dostali vždy jasnou a konkrétní odpověď. Korektní přístup a profesionální jednání. Děkuji. Zdravím”

 

 

Luboš Voráček, 16.4.2018

“S panem Babčickým jsme byli moc spokojeni! Původně jsme prodávali s jinou realitkou, až pak jsme se na doporučení obrátili na pana Babčického a během 2 měsíců jsme měli zájemce – pan Babčický je profesionál ve svém oboru a příště se na něj obrátíme znovu!”

Děkujeme moc

 

Petra Kolková, 13.11.2017

René Cvoreň, 11.2.2017