ODHAD BYTU ZDARMA

SLUŽBA JE ZCELA ZDARMA PRO MAJITELE BYTŮ. JEDNÁ SE O RÁMCOVÝ ODHAD TRŽNÍ CENY BYTŮ A NELZE JEJ POUŽÍT PRO ÚŘEDNÍ ÚČELY. Pokud máte zájem o vypracování úředního odhadu např. pro účely dědického řízení, rozvodového řízení, daně z nabytí nemovitosti, tak tento typ odhadů je zpoplatněn podle typu nemovitosti a pracnosti.
Odesláním formuláře uděluji v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění souhlas, aby realitní makléř František Babčický podnikající jako fyzická osoba, zpracovával a archivoval mé osobní údaje a souhlasím, že mnou odeslané osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktování, vytvoření obchodní nabídky a následného kontaktu.

Souhlas uděluji realitnímu makléři Františku Babčickému, IČ:  66883563 se sídlem Meduňková 606/42, Praha 10, který jako fyzická osoba podnikatel podniká pod obchodní značkou RE/MAX ALFA, Spálená 29/97, Praha 1.

Tento souhlas je udělen pro všechny údaje uvedené ve formuláři, a to na dobu neurčitou. Udělení souhlasu je dobrovolné .

 

Zpracování osobních údajů