Přeskočit na obsah

Prodej rodinného domu 3kk

garáž + sklep + půda k vestavbě

ul. u studny, úholičky, p-západ

Prodej RD 3kk + garáž + sklep + půda, pozemek 876 m2, Úholičky, Praha-západ

Dovoluji si Vám nabídnout prodej rodinného domu 3kk s pozemkem 876 m2, na adrese U Studny 45, Úholičky, Praha-západ.
Nemovitost, jejíž základy včetně sklepního prostoru byly postaveny na začátku 20. století, je v obyvatelném stavu, určený ale k rekonstrukci. Průběžně probíhali pravidelná údržba i rekonstrukce – ústřední topení v mědi, rozvody elektřiny, podlahy, okna.
Dům tvoří obytný prostor s krbovými kamny a s kuchyňským koutem 17,7 m2, ložnice 17,4 m2, pokoj s krbem 17,4 m2 a vstupem do koupelny s vanou, umyvadlem a příčkou oddělenou toaletou 4,9 m2, chodbou 7 m2. Z té je vstup jak do částečně podsklepeného prostoru 19 m2 se stropní klenbou, tak po druhém schodišti na pochozí půdu 77 m2, vhodnou k vestavbě.
U domu je udržovaná, terasovitá zahrada, se vzrostlými stromy i keři. Díky ní i navazujícímu lesíku, je zde příjemně a zároveň zaručené naprosté soukromí.
Na zahradě stojí prostorná zděná garáž 26 m2, se zpevněným nájezdem už od vrat, na kterou navazují další stavby, dříve využívané pro chov zvířat. Nad touto stavbou je terasa 21 m2.
IS – plyn, elektřina, městský vodovod jsou zavedeny v domě, navíc vlastní studna. co odpad?
V místě je základní občanská vybavenost – Obecní úřad, mateřská a základní škola, knihovna, restaurace, hřiště, obchod, naučná stezka i cyklostezka a zámek Úholičky. Ostatní služby ve 4 km vzdálených Roztokách.
Vynikající dopravní dostupnost – BUS 100 m od domu 6 minut Roztoky, 20 minut Nádraží Podbaba, 25 minut “M” Dejvická, u Vltavy vlakové nádraží – 20 minut Masarykovo nádraží. Za zmínku stojí i přívoz do Řeže. Vozem jste v Praze cca do 10 minut.
Úholičky jsou malou, příjemnou vesničkou nedaleko Prahy, obklopenou přírodou.
Tento dům, po úpravách, je vhodný pro rodinu s dětmi, která touží po klidném bydlení, s výbornou dostupností do Prahy a zároveň v blízkosti přírody.

9 500 000 Kč (za nemovitost)

Kde se nemovitost nachází

Půdorys

Video

Přehrát video

REMAX informace

Cena:9 500 000 Kč / za nemovitost
Vlastnictví:Osobní
Poznámka k ceně:vč. provize a právních služeb
Upozornění:Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Dispozice / Plocha:
3kk + garáž + sklep + půda / 65 m² + 26 m2 + 19 m2 + 77 m2
Číslo zakázky:
ID 205-NP10412