Reference

 

28.2.2018

“Pan František Babčický poskytuje nevídané služby. Dlouho jsme sháněli hrobové místo v Praze. Díky němu se nám to podařilo. Zajistil vše potřebné, průběžně nás informoval o stavu věci – jednoduše perfektní servis. Jsme velmi spokojeni.”

Ing. Miloslava Polákova, 28.2.2018

30.11.2017

„Byla jsem velice příjemně překvapená přístupem pana Babčického ke klientům, jeho odbornou erudicí a organizačními schopnostmi. Velice dobře se s ním spolupracuje a je ochoten i poradit a pomoci nad rámec svých povinností. Již jsem ho začala doporučovat.“

Ivana Procházková, 30.11.2017

13.11.2017

“S panem Babčickým jsme byli moc spokojeni! Původně jsme prodávali s jinou realitkou, až pak jsme se na doporučení obrátili na pana Babčického a během 2 měsíců jsme měli zájemce – pan Babčický je profesionál ve svém oboru a příště se na něj obrátíme znovu!”

Děkujeme moc

 

Petra Kolková, 13.11.2017

12.11.2017

„Děkuji panu Babčickému za ochotu, serióznost a rychle uzavřený obchod s prodávajícím, ač byl prodávající až z Ameriky. Díky tomuto mám možnost co nejrychleji realizovat svůj podnikatelský záměr s domem v Králově Dvoře.“

Děkuji a krásný víkend

S pozdravem

 

Luděk Macourek, 12.11.2017

10.11.2017

“Pan Babčický je spolehlivý, příjemný a akční, spolupráce s ním byla efektivní a vedla k dobrému výsledku.”

 

 

Lenka Lamešová, 10.11.2017

8.11.2017

“Byla jsem velice spokojená s jednáním a přístupem pana Františka Babčického, zprostředkování prodeje bytu, chválím rychlé, bezstarostné a pohodové vyřízení prodeje mého bytu . Děkuji za vše.”

 

Marie Štěpánková, 8.11.2017

Marie Štěpánková

27.10.2017

“S poskytnutou službou realitní kanceláře REMAX, která mi zprostředkovala pronájem bytu jsem byl velice spokojen. Musím především ocenit profesionální přístup makléře pana Babčického a zejména jeho vstřícnost a ochotu, se kterou k celé záležitosti přistupoval. To mi umožnilo vyřešit veškeré záležitosti rychle, ale zejména efektivně bez nutnosti návštěv kanceláře či úřadů.”

 

Ing. Ondřej Mityska, 27.10.2017

26.9.2017

“Během jednoho týdne po zveřejnění inzerátu na internetu jsem získal aukcí přes pana Babčického kupní cenu o 130.000 Kč vyšší (i po uhrazení provize), než jsem si vyjednal původně já se zájemcem osobně!”

 

František Juřica, 26.9.2017

18.9.2017

“Výborná komunikace, profesionální přístup a rychlost. O kupování bytu jsem nic nevěděla. S panem Bačickým proběhla koupě hladce a jednoduše, byl nápomocen ve všech otázkách i situacích a vše perfektně připravil.”

 

Eva Kapicová, 18.9.2017

Eva Kapicová

27.8.2017

Pana makléře Františka Babčického i s přítelem velmi doporučujeme. Jeho vystupování je velmi příjemné a adekvátní. Co se týče pronájmu bytu jeho jednání bylo pohotové a osobité. S jeho službami jsme byli oba velmi spokojení bez jakékoliv výtky. Především velké plus dáváme za přátelské vystupování.

Simona Vaculíková a Lukáš Netolický, 27.8.2017

Simona Vaculíková a Lukáš Netolický

4.8.2017

Pan Babčický přesně splnil to, co od makléře očekáváme: bezchybně a ochotně se postaral o všechny organizační záležitosti a administrativu spojenou s prodejem našeho bytu v Dejvicích, ale hlavně ho prodal za výbornou cenu. Rozhodně se nás nesnažil přimět k jejímu snižování, aby si zjednodušil práci. Prostě našel toho pravého kupujícího. A tak to má být, pokud tedy nespěcháte a nemusíte prodat nemovitost rychle. Jinými slovy, pan Babčický poctivě hájí zájmy klientů, takže mě nepřekvapuje, že se k němu vracejí.

H. Chára, 4.8.2017

3.8.2017

Při koupi třípokojového bytu v Praze 6 – Dejvicích jsem využil služeb realitní kanceláře Remax, jmenovitě p. Františka Babčického. Kdybych měl hodnotit práci p. Babčického a moji spokojenost s ní jako ve škole, dal bych mu jedničku.

Milan Popilka, 3.8.2017

2.6.2017

Pan František Babčický poskytuje naprosto profesionální služby nejen pro majitele bytu, ale taky pro budoucí nájemníky a tímto mu chceme velmi poděkovat.

Možná se zdá jednoduché pronajmout si byt pro rodinu s 2 dětmi, ale není tomu tak i když je velká nabídka volných bytů. Hledali jsme nájem cca 4 měsíce a za tu dobu jsme kontaktovali spoustu makléřů nebo přímo majitelů bytů. 90% makléřů na email ani neodpovědělo a majitelé, kteří alespoň zvedli telefon nás šokovali tím, že děti do bytu nechtějí a mají zájem pouze o 1-2 dospělé bez dětí a bez zvířat. Majitel bytu, kde jsme bydleli 6 let nám začátkem roku oznámil, že byt bude prodávat a musíme se do 1.5.2017 vystěhovat. Byli jsme naprosto zoufalí.

V polovině dubna jsme kontaktovali s naší poptávkou pana Babčického a nestačili jsme se divit. Ještě ten den nám nabídl prohlídku bytu a zařídil vše tak aby jsme se mohli přestěhovat co nejrychleji. Po nastěhování jsme zjistili, několik závažných problémů s elektřinou, které netušila majitelka ani pan Babčický, který se okamžitě pustil do řešení této nepříjemné situace, která se ukázala být složitější než se zdálo a vyřešení trvalo víc než měsíc. Po celou dobu nás pan Babčický průběžně informoval a zařizoval s řemeslníkem potřebné kroky k opravě jeho špatně odvedené práci před předáváním bytu. Pan makléř Babčický se o celou věc staral téměř 6 týdnů aby vše proběhlo k naší spokojenosti a toho si velmi ceníme.

Pan František Babčický je to nejlepší, co nás mohlo potkat. Dnes víme, že jeho služby vyhledáme vždy pokud se bude jednat o nájem nebo koupi nemovitosti v budoucnu a všem známým jeho služby rozhodně doporučíme.

Ještě jednou vám pane Babčický velmi děkuji jménem celé mojí rodiny za kvalitní a profesionální servis v oblasti nemovitostí.

Karel Zámečník, 2.6.2017

Karel Zámečník

Dobrý den, pane Babčický,

děkujeme Vám za včerejší prohlídku, po dlouhé době jsme byli nadšeni z práce makléře.

Pěkný den!

Višnovský, 21.2.2017

Vážený pane Babčický, děkuji Vám za zprostředkování pronájmu mého bytu v Praze 5. Oceňuji zejména rychlost, s jakou jste byl schopen celou věc zařídit a též fakt, že celá akce mohla proběhnout v podstatě bez moji účasti. Pro lidi jako já, kteří jsou neustále na cestách, je toto neocenitelná pomoc. Rovněž další úkony spojené s pronájmem a sepsáním smlouvy byly provedeny na vysoké profesionální úrovni. Ještě jednou Vám děkuji a těším se na případnou příští spolupráci.

Eduard Feireisl, 20.2.2017

“Nebyli jsme přímí klienti pana Babčického, ale kupovali jsme si byt od jeho klientky. Přesto se o nás staral jako o vlastní 🙂 Vždy na něj byl spoleh a snažil se vždy vše vyřídit co nejdříve a ku prospěchu všech stran.

Vendula Kropáčová & Viktor Vinohradský, 27.1.2017

Naše společnosti METALO, s.r.o. a GSM CITY s.r.o. se obrátily na pana Babčického při hledání prostor pro novou pražskou pobočku. Díky němu jsme nově ve velmi reprezentativní kanceláři na lukrativním místě, a navíc za výhodných podmínek. Veškerá komunikace probíhala rychle a věcně, vše co bylo domluveno, také platilo. Se službami pana Babčického jsme tedy spokojeni a v případě potřeby se na něj velmi rádi opět obrátíme.

Jan Trnka, obchodní ředitel, METALO s.r.o., 13.1.2017

František Babčický dostal nelehký úkol, v prosinci, na poslední chvíli před Vánocemi 2016 pronajmout dvě samostatné jednotky v rozestavěném developerském projektu. Zhostil se toho naprosto profesionálně a 23.12. byla podepsána jedna smlouva a 27.12., dva dny po Vánocích, druhá. Nevěřil jsem, že v Praze bude někdo pracovat kolem Vánoc a rychlost, s jakou bylo vyřízené vše okolo včetně sepsání smluv, předávacích protokolů i poslání peněz a všeho okolo, mi vrátila důvěru v realitní makléře v Praze. Chtěl bych podotknout, že veškeré prohlídky a papírování proběhlo bez mé přítomnosti s možností výběru konečných nájemců, a to jsem přesně požadoval. Recenzi píši v půlce ledna 2017 poté, co nájemci užívají spokojeně prostory a veškeré platby a přepisy a smlouvy jsou vyřízené. Vím určitě, že i do budoucna využiji služeb pana Babčického, profesionála na poli realitních služeb v Praze.

Dj Enrico, 12.1.2017

Dj Enrico

Prodej bytu proběhl bez problémů a jak bylo předem dohodnuto. Jednání a komunikace byla rychlá a bezproblémová přesto, že byt jsem kupovala “přes oceán” a pan Babčický byl nápomocen v řešení drobností kolem bytu i po vlastní koupi.

Ing. Marcela Marín Kraemerová, 19.10.2016

Spolupráce s panem Babčickým byla věcná a konstruktivní. Co bylo dohodnuto, to také platilo. Osobitý a originální přístup na profesionální úrovni. Mohu pouze a jen doporučit!

Kamil Gábik, 9.9.2016

Ve zkratce řečeno, že jsme spokojeni. Komunikace se všemi členy Vašeho teamu pokládáme za perfektní (rychlou, účelovou, příjemnou). Stejně tak i veškerý servis, co se týká vyřízení papírování.

Jana Nováková, 1.9.2016

V uplynulých několika týdnech se panu Babčickému podařilo rychle a splehlivě nalést ” správného” zájemce, zajistit potřebné podklady, provést prohlídky a následně soustředit potřebné dokumenty k prodeji. Oceňuji, že jsem od něho měl průběžně informace o momentálním stavu, byl korektní a vždy dodržel termíny a dané sliby. Za hladký a profesionální přístup tímto panu Babčickému vřele děkuji.

L.Švorčík, 28.8.2016

L.Švorčík

Děkuji, že jste mi pomohl s prodejem bytu. Poznal jsem, že se na Vás můžu spolehnout. Velice si vážím Vašeho profesionálního přístupu, rychlého a vstřícného jednání a Vaší schopnosti držet na 100 % slovo.

Ing. M. Borský, 15.8.2016

Ing. M. Borský

Pan František Babčický byl skvělý makléř. Byla to naše druhá spolupráce a neoslovila bych již nikoho jiného. I tentokrát proběhl prodej rychle, bez komplikací a o veškeré zařizování se bez problému postaral.

Vřele pana Františka Babčického a jeho tým doporučuji.

Kristýna Zíková, 26.7.2016

Kristýna Zíková

Dobrý den pane Babčický,

chtěla bych Vám poděkovat za profesionální a vždy vstřícný přístup při jednání s Vámi. Byla jsme překvapena, jak rychle a přesně dle mých požadavků jste mi vyhledal nájemce do bytu, který jsem chtěla pronajímat, včetně perfektního vyhotovení nájemní smlouvy. Určitě bych Vás doporučila svým známým, kdyby potřebovali koupit, prodat či pronajmout nějakou nemovitost.

Přeji hezký den

Iva Ticháčková, 20.7.2016

Děkuji za vynikající a vzájemnou spolupráci s panem Františkem Babčickým. Oceňuji jeho profesionální přístup při prodeji nemovitosti. Dovedl vždy dobře poradit a vyřešit všechny situace, které nastaly.

Paní Švadlenová, 8.7.2016

Paní Švadlenová

Děkuji panu Babčickému za profesionální a pohotový přístup. I při náročnějším prodeji vše proběhlo hladce, pan Babčický byl velmi komunikativní, vždy dostupný a schopný případné komplikace vzniklé v průběhu operativně řešit a zejména rychle vyřešit, proto jeho služby mohu vřele doporučit!

Květa Čulejová, 25.6.2016

Pan Babčický byl skvělý makléř. Můj byt na Malé Straně prodal pouze za jeden týden! Fakt, že žiji v Kalifornii a nebyla jsem přítomna pro něho nebyl žádný problém a byla jsem velmi příjemně překvapena stupněm profesionality a servisu, který mi pan Babčický poskytnul. Vřele jeho služby doporučuji a těším se na budoucí spolupráci.

Simona Smith, 10.5.2016

Simona Smith

Pana Babčického mohu všem vřele doporučit jako spolehlivého, ochotného a komunikativního prodejce. Prodej domu proběhl velmi rychle a bez komplikací. Oceňuji výbornou komunikaci, kvalitní fotografie interiéru i exteriéru a veškerý servis ohledně formálních záležitosti jako jsou smlouvy a vyhotovení daňového přiznání.

Monika Povinská, 15.4.2016

Monika Povinská

Při prodeji mého pozemku v Praze 10 jsem požádala o pomoc pana Františka Babčického z realitní kanceláře RE/MAX Alfa. S veškerou odbornou prací pana Babčického jsem byla velmi spokojena. Pan Babčický nalezl rychle zájemce o pozemek, mnou žádaná cena byla dodržena. Veškeré administrativní úkony zařídil pan Babčický rychle a spolehlivě. Mohu pana Babčického jako odborníka vřele doporučit. Je velmi ochotný, schopný a spolehlivý.

Alena Mészárosová, 31.3.2016

S panem Babčickým jsme se setkali jako kupující bytu v Praze. Jako zástupce společnosti RE/MAX Alfa nám pomohl s veškerými věcmi ohledně koupě bytu. Velmi jsme ocenili jeho flexibilitu a vstřícnost při jednáních. Ani na minutu jsme neměli pocit, že bychom něco nevěděli, nebo nám něco nebylo sděleno. Všechna jednání proběhla hladce, a vždy se nám snažil vyjít vstříc, pokud bylo třeba řešit nebo doplnit chybějící informace.

Děkujeme za příjemné a profesionální jednání.

Štěpán Slíva, 4.3.2016

Pan Babčický nám během 14 dnů našel kupce pro dům. Za své působení dovedl jen vážné zájemcce. Jeho vystupování jak k nám, tak i k protistraně bylo velmi profesionální.

Byli jsme s ním i s jeho týmem, který zajišťoval prodej naší nemovitosti velice spokojeni. Určitě ho budeme doporučovat ve svém okolí a v případě, že budeme řešit realitní služby, opět se ne něj obrátíme.

Při předání nemovitosti mu předávací protokol upadl do potoka a nabral hbitě směr Vltava. To všechny zúčastněné celkem pobavilo 🙂

Manželé Polifkovi, 1.3.2016

Manželé Polifkovi

S panem Babčickým jsem v průběhu jednoho roku prodal 4 nemovitosti. Vše proběhlo hladce a vše podle dohody. Pokud je někdo z realitního trhu spolehlivý, dodržuje dohodu a své slovo, je to pan Babčický. Profesionál na svém místě – doporučuji! Děkuji

Filip Žid, 7.1.2016

Filip Žid

S panem Babčickým jsem byla nad míru spokojena, byl to můj první prodej nemovitosti a díky němu se nebudu obávat dalšího – samozřejmě s jeho 100% pomocí. Určitě můžu pana Babčického doporučit. Ve všem vyjde vstříc a o vše potřebné se bez problému postará.

Hana Pávová, 30.12.2015

Hana Pávová

Kontakt s Vámi byl naším prvním přímým setkáním s realitním makléřem vůbec a mohu říct, že byl veskrze pozitivní. Na čem jsme se domluvili, to platilo, což dnes zdaleka není pravidlem.

Takže ještě jednou děkujeme za spolupráci.

Tomáš Kadlec a Simona Líkařová, 6.12.2015

Dobrý den pane Františku,

mám-li shrnout hodnocení spolupráce s Vámi ohledně pořízení nemovitosti, stačí mi jediné slovo, PERFEKTNÍ!!!!

Již v minulosti jsem měla zkušenosti s prací realitních makléřů různých realitních kanceláří, ale s Vaší profesionalitou a přístupem se to naprosto srovnávat nedá… Oceňuji Vaší profesionalitu, vstřícnost, rychlost jednání, kompletní servis, se kterým jsem se dosud nikde nesetkala. Díky Vám jsem změnila názor na práci realitních kanceláří a pokud bude v budoucnu opět možnost, velice ráda se na Vás obrátím….

Vaše služby mohu všem jen a jen doporučit!!!

Děkuji Vám za vše a přeji hodně úspěchů v profesním i osobním životě.

Lucie Blechová, 5.11.2015

Lucie Blechová

Vážený pane Babčický,

chtěla bych Vám velice poděkovat za perfektní práci, kterou jste odvedl při prodeji mého bytu v Praze – Řepy. Příjemně mě překvapil Váš ochotný, upřímný přístup, který je v dnešní době vzácností. Oceňuji zejména, co řeknete, to platí ! Byla jsem nadšena jak rychlostí Vašeho jednání, tak naprostou profesionalitou při Vámi sjednaných schůzkách a jejich následným hodnocením. Zároveň jsem uvítala, že jste byl schopen poradit a zodpovědět moje případné dotazy, byl jste vždy přesný a precizní. Neměla jsem vůbec žádné pochybnosti ohledně prodeje nemovisti.

Vámi poskytované služby byly 100% a veškeré záležitosti ohledně prodeje vyřešeny rychle, vstřícně a ochotně.

Pokud budu v budoucnosti poptávat či nabízet nějakou nemovitost, obrátím se na Váš kvalitní servis a každopádně bych Vás v oblasti realitní činnosti vřele doporučila.

Ještě jednou velké díky za Vaši práci a přeji Vám vše dobré a hodně úspěchů !

Lenka Petrželková, 4.11.2015

Lenka Petrželková

S prací pana Babčického jsem byl spokojený. Drží slovo, vše proběhlo podle naší domluvy. Rád doporučím.

Robert Procháska, 30.10.2015

Robert Procháska

Pan Babčický je příjemný, ochotný, spolehlivý makléř, který dobře rozumí své práci a přitom udržuje dobrou náladu.

Eda Schulzová, 13.10.2015

František se postaral o prodej mého bytu v podstatě od A do Z, zatímco já jsem se mohla naprosto v klidu a s důvěrou v něj věnovat svému nabitému pracovnímu programu. Jsem velmi ráda, že jsem poslechla svou intuici, že pan Babčický díky svému profesionálnímu přístupu prodá mou nemovitost velmi rychle a tak se také stalo. Ověřila jsem si tak, že je dobré spojit se s lidmi, kteří mají zkušenosti, jsou schopni logicky a čestně jednat a drží si vysoký standard služeb. Františku, děkuji! Ušetřil jste mi spoustu času, energie a starostí!!

Lucie Kunzová, 17.9.2015

Pan Babčický se mnou jednal rychle a efektivně. Měl jsem špatné zkušenosti, co se týče jednání s cizinci. Pan Babčický mi je rychle vyvrátil, choval se uctivě a s jeho jednáním jsem byl nadmíru spokojen. Děkuji.”

Karimov, 15.9.2015

Chtěl bych poděkovat za profesionální přístup a zejména flexibilitu při ne vždy lehkém vyjednávání s bankou.

Ondřej Moudrý, 8.9.2015

Realitní makléř, František Babčický mi zařizoval prodej bytu. Jeho práce byla skvělá, rychlá, měl přátelské jednání a poskytl mi plný full servis. Prostě profesionál na svém místě. Všem vřele doporučuji. Děkuji a mnoho úspěchů přeje

Daniela Smečenská, 26.8.2015

Daniela Smečenská

Děkuji za velice profesionální a přitom osobní a lidský přístup při poskytnutí služeb.

V. Černohlávková, 18.8.2015

Makléř, pan Babčický má příjemné, vstřícné, pragmatické a rychlé jednaní – absolutně bez problému. Jeho jednáni je upřímné a jeho slovo ma váhu – toho si moc cením, protože to dnes nebývá pravidlem.

Mirek Svoboda, 18.8.2015

Rozhodla jsem se pro koupi parkovacího stání, které měl na starosti realitní makléř, pan Babčický. Spolupráci s ním hodnotím jako velmi dobrou a ve všech ohledech vstřícnou. Vždy se snažil přizpůsobit mým časovým možnostem a vše vyšlo tak, jak mělo. Děkuji za profesionální přístup.

L.Vyhnalová, 21.6.2015

Dobrý den, minulý měsíc jsem prostřednictvím Vaší společnosti RE/MAX Alfa prodal nemovitost a chtěl bych moc poděkovat za velmi dobře odvedenou práci v tomto oboru. Toto poděkování patří především panu makléři Františku Babčickému, který postupoval velmi profesionálně. S pozdravem

Petr Kalina, 16.6.2015

Dobrý den, chci napsat recenzi na p. Babčického, který nám prodával byt. Jeho profesionální vystupování a odbornost v prodeji dlouho nepamatuji. Všem vřele doporučuji jeho služby. Ješte jednou díky za takové lidi.

V. Fidler, 11.6.2015

Pana Babčického vřele doporučuji. Je to odborník, který ochotně a rád poradí s výběrem nemovitosti. Pokud nastanou nějaké komplikace v průběhu prodeje, okamžitě reaguje a snaží se vše vyřešit ke spokojenosti kupujícího i prodávajícího.

Kateřina Kopečná, 22.5.2015

1

Ondřej Žemlička

Veškeré jednání proběhlo rychle, byl jsem mile překvapen, jak málo úsilí ode mě koupě bytu vyžadovala; pan Babčický byl operativní, pohotový, profesionální, totéž platí i o jeho spolupracovnících. Rozhodně doporučuji.

Pavel Šidák

Realitní makléř pan František Babčický mi zařizoval prodej bytu a tak bych chtěl jeho práci shrnout v několika bodech:

  • naprosto profesionální přístup
  • rychlost
  • full servis, se kterým jsem se ještě nesetkal
  • přátelské jednání

Díky moc.

Stanislav Kladiva

Stanislav Kladiva

S realitními službami jsem před setkáním s p. Františkem Babčickým již pár zkušeností měla, ale musím zcela upřímně poznamenat, že jednaní s p. Babčickým patřilo k těm nejlepším a nejprofesionálnějším. Ačkoli jsem “svou” nemovitost objevila uprostřed léta a dovolených, pan Babčický se mnou jednal už v telefonu velmi příjemně a ochotně, ačkoli jsem ho zjevně na dovolené vyrušila. Ihned se mnou domluvil schůzku na nejbližší možný termín a i při prvním osobním setkání se choval velmi mile, zdvořile a empaticky. A to i přesto, že moje kauza pro něj určitě nebyla jednoduchá a přitažlivá, neb jsem byla v situaci, kdy bylo nutné prodat předchozí byt, v němž jsem v tu chvíli stále bydlela, abychom “dosáhli” na nemovitost novou. Ačkoli se vzápětí jistě ozývali i klienti, kteří měli situaci finančně určitě snažší a rychlejší, pan Babčický vycházel z toho, že já jsem prostě byla první zájemce a jednal z mého pohledu jako férový a slušný člověk. Se vším mi s klidem a naprostou profesionalitou skvěle pomohl. Za to mu patří můj obdiv a velký dík! Určite ho ráda doporučím svým přátelům a známým.

Lenka Krobotová

Lenka Krobotová

Rád bych Vám pane Babčický z agentury Remax poděkoval za příkladné zastoupení při prodeji mé dílny ve Všestarech a zvládnutí digitalizace na katastrálním úřadu. Přeji další úspěchy v profesním životě. V úctě

Ing. Jiří Janoušek

SKVĚLÉ SLUŽBY!

A.Kroová

Sice to bylo jinak, než jsem si představoval, ale vše dobře dopadlo a spokojeni byli všichni…

V. Pekárek

Pan Babčický je profesionál. Milý, vstřícný, jedná na rovinu. Perfektní přístup ke klientovi. Maximální spokojenost.Již dříve jsme spolupracovali. Proto jsem ho vyhledala znovu.

P.Hyrmanová

Vážený pane Babčický, s prodejem naší nemovitosti, kterou jste zprostředkoval, jsme byli velmi spokojeni. Chceme Vám proto touto cestou poděkovat a popřát Vám další stejně spokojené klienty. S pozdravem a přáním krásného podzimu.

PhDr. Olga Žáková

S panem Babcickym se mi spolupracovalo vyborne. Urcite bych se dalsi spolupraci nebranila.

A.Press

Chceme Vám já i moje paní poděkovat za bezproblémový prodej bytu v Krči.Vše proběhlo bez chyb a jsme moc spokojeni.Těšíme se na případnou další spolupráci

M.Z.Kolaříkovi

Platinum Club 100% Club Ocenění za produkci